Page 1 of 1

hudební haky

Posted: 20:23 14. Jun 2007
by steel_martin
# Muzika oblasti (povinne)
# Muzika boje (povinne)
Néni a néni *poskakuje, dělá strašný ksichty a ukazuje dlouhej nos*

Posted: 20:25 14. Jun 2007
by Daanri
Jak neni? Myslis na downloade so stranky? Ja to teraz skusil a ide to

Posted: 20:37 14. Jun 2007
by Sylmael
Myslel to tak ze stahovanie suboru s hudbou neni povinne, pretoze bez hudby sa da hrat na serveri. Taktiez haky s loadscreenmi niesu povinne(naoko). Sice sa vyzaduju, ale staci spravit prazdne haky a neni potrebne stahovat tie objemne. Neviem ako vy, ale mne netreba vidiet pri loadingu ako lokacia vyzera. Ja to mam spravene tak, ze vidim pekny obrazok ktory je rovnaky pre vsetky lokacie.

Posted: 21:37 14. Jun 2007
by jaara
bez hudby to neni ono, takze jsou povinne :)

Posted: 22:04 14. Jun 2007
by Sylmael
Nic proti ale mam lepsiu hudbu vo winampe nez tu co som pocul v hre. A zdalo sa mi ze je nejak moc ticho aj tak. Winamp to isti. Pustis radio alebo playlist s dobrou muzikou ktora ti sadne a hras.

Image

Posted: 22:07 14. Jun 2007
by igor
já posloucham docela často HitMusicStation.net... šlo by to nějak nastreamovat na server? Že bych si to v duši bytosti naladil :D

Posted: 22:10 14. Jun 2007
by Sylmael
Ne, ale vezeni dostat mozes kedykolvek. Cely su volne. Image

Posted: 22:11 14. Jun 2007
by Rejty
A je vubec naky vezeni? :lol:

Posted: 22:13 14. Jun 2007
by Sylmael
Je hotove. A ma ho Kiri.