Page 1 of 1

Cílený zásah

Posted: 13:12 14. Apr 2009
by Portis
Zdar, chci se zeptat. Nebuguje nahodou cileny zasah? Kdyz strelim na nepritele na nohu, napise se mi "cileny zasah noha - zasah" nebo tak nejak ale nespomali ho to, jak rika popisek. Strilel sem i na ruce coz by mnelo spusobit postih -2 do utoku a to kumulativni. Ale i po trech utocich "zasah" na mne nepritel utocil porad se stejnym bonusem k AB.

Vim, ze se u toho hadze na vycvik ale to se napise hned. Bud to napise "minul", "odolal", "zasah". Hazi se tam potom jeste na neco i pri "zasahu"?

Predem diky.
Postava Rigger.

Re: Cílený zásah

Posted: 13:19 14. Apr 2009
by nomis_b
hm, co sem videl ja, tak to fungovalo dobre. neprislo mi, ze by to bugovalo. jses si jisty, ze to bylo to same monsstrum, n aktere si to zkousel? ne vsechny potvory sou stejne. nemuzes posoudit, ze 1 skret ma utok 20 tak druhej ma taky utok 20.
no a 10% rychlosti nejni tak moc.

Re: Cílený zásah

Posted: 14:22 14. Apr 2009
by kucik
Co jsem to zkoušel, tak to vždycky fungovalo dobře.

Re: Cílený zásah

Posted: 14:28 14. Apr 2009
by pepa48
taky si myslim že funguje dobře..

Re: Cílený zásah

Posted: 15:25 14. Apr 2009
by MaSo
S tim zpomalovanim to mužu jen potvrdit z vlastni zkušenosti...a co se tyče snižovani utoku...to nevim bo na ruce nestřilim ale asi to pude tež :)

Re: Cílený zásah

Posted: 15:43 14. Apr 2009
by Portis
MaSo wrote:S tim zpomalovanim to mužu jen potvrdit z vlastni zkušenosti...a co se tyče snižovani utoku...to nevim bo na ruce nestřilim ale asi to pude tež :)
Potvrdit co? To, ze to nefunguje nebo, ze to bezi tak jak ma?

A skousel sem to na ruznych tvorech:
Stara harpyje: 3 uspesne utoky na ruku po sobe (do te same harpyje) - bez efektu
Cerny medvedi: snad u trech medvedu uspesny zasah na nohu, ani jeden se nespomalil

Re: Cílený zásah

Posted: 16:11 14. Apr 2009
by Godried
Toz pak je jednoducha pomoc, poprosit nejakeho hrace, zda by s tebou nezasel do areny a tu si muzes vyzkouset, zda to funguje ci nikoliv. sam sem si takhle par veci vyzkousel a muzu rict, ze sem byl prekvapen jak sem tam neco funguje :) .

Re: Cílený zásah

Posted: 16:19 14. Apr 2009
by MaSo
aha....tak potvrzuju že to funguje...mam to ozkoušene na pralesnch opicich a tušim že aji na prastarych tygrech

Re: Cílený zásah

Posted: 16:56 14. Apr 2009
by Czech_Luthor
Hlavně co já vim, měl by co zásah na nohu to + snížení rychlosti... 5x povedenej zásah = 50% rychlost v háji až do nějakých 80% myslím že to jde... tak jsem zabíjel velký příšery kdesi jinde :lol:

Ale jinak mě to nebuguje

Re: Cílený zásah

Posted: 16:59 14. Apr 2009
by Marvin
Ked uz som u toho...
NWN wikia wrote: A successful called shot against the legs reduces the opponent's movement rate by 20% and gives them a -2 cumulative penalty to their dexterity.

Re: Cílený zásah

Posted: 17:04 14. Apr 2009
by kucik
Pamatuju si, že jsme takhle zabíjeli skřetvědy v Zelenejch vršcích a fungovalo to. Když jsme ho nezpomalili dost rychle, bylo po srandě.

Re: Cílený zásah

Posted: 18:36 14. Apr 2009
by Prometheus
Cielene zasahy pouzivam casto a nikdy mi to neblblo.Funguje to ako ma.
Este by sa mohla vyjadrit Terka ta ma vsetky zasahy cielene :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Cílený zásah

Posted: 14:39 16. Apr 2009
by paja13
Prometheus wrote:Cielene zasahy pouzivam casto a nikdy mi to neblblo.Funguje to ako ma.
Este by sa mohla vyjadrit Terka ta ma vsetky zasahy cielene :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
vsechny nemam ale u krokousu jo :oP

cileny zasahu urco funguji na priserky

blbnou kdyz ostrelujes hrace na koni do noh - tomu rychlost nesundas zkousel jsem to s dedkem na koni a nic :o(

Re: Cílený zásah

Posted: 18:51 16. Apr 2009
by Prometheus
A tiez neskusajte strielat hadom na nohy alebo ruky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: