Page 1 of 3

Komorní jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 14:51 15. Apr 2009
by Rejty
Plán srazu 2. května 09

Klášter Plasy - 10,30 - 12,00

Zde si prohlídneme konvent - jeho interiér i okolí a navštívíme i sýpku s funkčním strojem barokních hodin.

Vstupné

- konvent 50 kč, sýpka 30 kč

Web

http://www.hrady-zamky.cz/klaster-plasy/

Oběd v Restauraci U Rudolfa II. - 12,30 - 13,30

Naobedváme se v příjemné hospůdce v loveckém duchu.

Web

http://www.rudolf-ll.cz/

Letecký den Plasy

Zůčastníme se jen části programu, snažil jsem se vybrat to nejzajímavější.

Cena stupenky

- 170 kč / dospělí

Web

http://www.denvevzduchu.cz/

Program, který navštívíme

14,00 - L 39 Albatros OK-JET
14.11 - vrtulník R 44, OK-GES - čtyřmístný vrtulník americké výroby
14,20 - seskok parašutistů z L 60S
14,26 - virník – ukázka netradičního letadla
14,30 - ukázka leteckého hašení požáru Z 37Turbo
14,45 - akrobacie na C 104
14,56 - akrobacie na kluzáku s hudebním doprovodem a kouřovými efekty, kluzák L 13A
15:04 - Wing-Walking Team - Peggy Krainz, žena na křídlech akrobatického letadla
15,23 - Flying Bulls Aerobatic Team - 4 x Z50L, vrcholová skupinová akrobacie na světové úrovni

Mariánská týnice 16,30 - 18,00

Pohlídka Týnice a návštěva stálé expozice, dle času navštívení aktuální expozice - zpravidla výtvarné umění.

Vstupné

- 40 kč / dospělí

Web

http://www.marianskatynice.cz/index.php ... h&str=uvod

Večer v Šenku Na Parkánu - zač. cca. 19,00

Večer proběhne v Šenku Na Parkáně, kde točí výborné plzeňské pivo. Už zde sraz jednou byl, zasvěcení vědí.

Web

http://www.naparkanu.com/na-parkanu

Změna programu vyhrazena!

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 14:56 15. Apr 2009
by kucik
Tenhle vejkend na 90% nemůžu.

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 15:00 15. Apr 2009
by Theogil I
Jsem pro .... snad se dám do té doby dokupy ... v pátek příjezd, v sobotu výlet a večer posezení, neděle odjezd, pondělí dovolená ... rekonvalescence. :lol:
Jo to by šlo.

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 15:01 15. Apr 2009
by Skipp
Žial ee - škola,praca,casino,drogy,zbrane,alcohol,defky...moc toho mam 8) :mrgreen:
Alen...jedine co mam,je teraz dobra nalada,ale inak nemozem kvoly skole.
Kazdopadne rad by som :roll:

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 15:09 15. Apr 2009
by igor
Zřejmě taky nemůžu, podle toho v kolik se vrátíme z tábořiště.

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 15:14 15. Apr 2009
by Marvin
Tie vase specialne nazvy mesiacov ... kveten, cerven.. duben ... to ste nemohli mat tak ako cely ostatny svet januare, februare atd? :roll: Teraz aby som vygooglil co to je vobec za mesiac...

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 15:28 15. Apr 2009
by kucik
Marvin wrote:Tie vase specialne nazvy mesiacov ... kveten, cerven.. duben ... to ste nemohli mat tak ako cely ostatny svet januare, februare atd? :roll: Teraz aby som vygooglil co to je vobec za mesiac...
Toť pozdní večer - druhý may -
večerní máj byl srazů čas.
Hospodský zval ku stolu hlas,
kde pívem zaváněl kraj.

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 15:33 15. Apr 2009
by Anderson I
Rejty wrote:....Někdo byl proti, že je májka, já tohle třeba neslavím.
O májku vůbec nejde, tu si klidně můžu vzít sebou, ale jsem na Slovensku, takže bohužel. :cry:

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 15:56 15. Apr 2009
by Pajule
hmmm když pujde bratr , tak se možnáá dostavim.Bohužel sem správnej vesničan a májku slavim a neivm dza jí nebudem zas slavit dva dny po sobě :twisted: ...takže to azse bude tak na 50% ? :) uvidíme aj podle bratra :wink:

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 16:07 15. Apr 2009
by pepa48
já snad dorazim, pokud teda pátek nějak ustojim :twisted:

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 16:40 15. Apr 2009
by innfra
uhh to se budu učit na písemku z lingebry, jak se znám nechám to na poslední výkend před, takže to bude zabitý, teda pokud tam nevyrazí garret nebo ravangorn... :evil:

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 17:21 15. Apr 2009
by Krata
juhůůůů! delegace z Kolína nejspíš zas přijede v plné parádě... doufám, datum je daleko a ted sám nevim co bude

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 17:26 15. Apr 2009
by Lord_Berserk
majiku vecinou slavim... jestli to je ale nejak den potom proc se nenapit 2x po sobe :) klidne

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 17:53 15. Apr 2009
by Neithan1
ja by som siel, trochu pokalit

Re: Velký jarní sraz Thalie 2. května

Posted: 18:14 15. Apr 2009
by fuxxo
fuuu tak u mna to nepripada do uvahy... 13.5. musim odovzdat diplomovku takze :( :( :( tam mam fakt rusno... mozno ak sa to podari tak na lenty