DMG zbrane a bandita u Karathy
Posted: 15:08 19. Apr 2009
Rad bych se zeptal jakej dmg ma obourucni sekera. Na strankach thalie je napsano toto:
Úprava zranění
Obouručním zbraním bylo zvýšeno zranění.
Celkové zranění:
Velká sekera - 3k6
==============
pod tim (u naroku na silu) je:
Velká sekyra 20 A smrtící 1k12 18
a to same je zde na foru ve vypisu z config. souboru.
=======================================
proc se ptam? Protoze vcera jsem dostal od bandity (clovek, dle vzhledu) u Karathy critical za 68 (cili si me dal na jednu ranu). Docela by me zajimalo jak toho dosahl dvourucni sekerou pokud je dmg 1k12. Kdyby mel silu 22 (po rage) tak to ma bonus +6, kdyby mel zbran +2 tak dohromady pri maximalnim hodu by dal dmg JEN 3*(12+2)+9=36+6+9=51 a to bych prezil. Dmg 68 uz jsem nerozdychal a mou mrtvolu pak jen nekdo okradl o skoro 8k
Cili bud ma tato zbran dmg 3k6 nebo tu behaji nejaci naslapani bandite hned za mestem (maji silu 24+ nebo zbrane min +4) - coz se da vysvetlit tim, ze to naspawnoval nejaky high level, ale pak bych uvazil, zda by takhle blizko u mesta a na ceste nebylo lepsi ten spawn omezit nejakym levelem shora.
Dalsi veci s tim souvisejici je, ze i kdyz jsem si prosel na webu i zda na strankach herni systemy, NIKDE jsem nenarazil na zminku, ze se mrtvola da okrast! To jsem pak vyhledal az na 10. strance "Soupis novinek" (ze 13), kde je mimo jine informace typu zmenen sortiment obchodu. Nic proti, ale tohle mi prijde 1000x dulezitejsi a nekde bych to vypichnul. Bohuzel jsem casto po smrti na chvili sel od kompu (rozdychat to, wc, atp), kdybych toto tusil, tak jsem rozhodne tohle nedelal.
Cela vcerejsi smrt i ta kradez me fakt hodne rozladily
Úprava zranění
Obouručním zbraním bylo zvýšeno zranění.
Celkové zranění:
Velká sekera - 3k6
==============
pod tim (u naroku na silu) je:
Velká sekyra 20 A smrtící 1k12 18
a to same je zde na foru ve vypisu z config. souboru.
=======================================
proc se ptam? Protoze vcera jsem dostal od bandity (clovek, dle vzhledu) u Karathy critical za 68 (cili si me dal na jednu ranu). Docela by me zajimalo jak toho dosahl dvourucni sekerou pokud je dmg 1k12. Kdyby mel silu 22 (po rage) tak to ma bonus +6, kdyby mel zbran +2 tak dohromady pri maximalnim hodu by dal dmg JEN 3*(12+2)+9=36+6+9=51 a to bych prezil. Dmg 68 uz jsem nerozdychal a mou mrtvolu pak jen nekdo okradl o skoro 8k
Cili bud ma tato zbran dmg 3k6 nebo tu behaji nejaci naslapani bandite hned za mestem (maji silu 24+ nebo zbrane min +4) - coz se da vysvetlit tim, ze to naspawnoval nejaky high level, ale pak bych uvazil, zda by takhle blizko u mesta a na ceste nebylo lepsi ten spawn omezit nejakym levelem shora.
Dalsi veci s tim souvisejici je, ze i kdyz jsem si prosel na webu i zda na strankach herni systemy, NIKDE jsem nenarazil na zminku, ze se mrtvola da okrast! To jsem pak vyhledal az na 10. strance "Soupis novinek" (ze 13), kde je mimo jine informace typu zmenen sortiment obchodu. Nic proti, ale tohle mi prijde 1000x dulezitejsi a nekde bych to vypichnul. Bohuzel jsem casto po smrti na chvili sel od kompu (rozdychat to, wc, atp), kdybych toto tusil, tak jsem rozhodne tohle nedelal.
Cela vcerejsi smrt i ta kradez me fakt hodne rozladily