Page 1 of 9

DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 15:08 19. Apr 2009
by akin
Rad bych se zeptal jakej dmg ma obourucni sekera. Na strankach thalie je napsano toto:
Úprava zranění
Obouručním zbraním bylo zvýšeno zranění.
Celkové zranění:
Velká sekera - 3k6
==============
pod tim (u naroku na silu) je:
Velká sekyra 20 A smrtící 1k12 18
a to same je zde na foru ve vypisu z config. souboru.
=======================================
proc se ptam? Protoze vcera jsem dostal od bandity (clovek, dle vzhledu) u Karathy critical za 68 (cili si me dal na jednu ranu). Docela by me zajimalo jak toho dosahl dvourucni sekerou pokud je dmg 1k12. Kdyby mel silu 22 (po rage) tak to ma bonus +6, kdyby mel zbran +2 tak dohromady pri maximalnim hodu by dal dmg JEN 3*(12+2)+9=36+6+9=51 a to bych prezil. Dmg 68 uz jsem nerozdychal a mou mrtvolu pak jen nekdo okradl o skoro 8k :?

Cili bud ma tato zbran dmg 3k6 nebo tu behaji nejaci naslapani bandite hned za mestem (maji silu 24+ nebo zbrane min +4) - coz se da vysvetlit tim, ze to naspawnoval nejaky high level, ale pak bych uvazil, zda by takhle blizko u mesta a na ceste nebylo lepsi ten spawn omezit nejakym levelem shora.

Dalsi veci s tim souvisejici je, ze i kdyz jsem si prosel na webu i zda na strankach herni systemy, NIKDE jsem nenarazil na zminku, ze se mrtvola da okrast! To jsem pak vyhledal az na 10. strance "Soupis novinek" (ze 13), kde je mimo jine informace typu zmenen sortiment obchodu. Nic proti, ale tohle mi prijde 1000x dulezitejsi a nekde bych to vypichnul. Bohuzel jsem casto po smrti na chvili sel od kompu (rozdychat to, wc, atp), kdybych toto tusil, tak jsem rozhodne tohle nedelal.

Cela vcerejsi smrt i ta kradez me fakt hodne rozladily :|

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 16:03 19. Apr 2009
by Grunt
Heh... to zavani pěkným metagamem :)

Pokud se nemylím, když umřeš ztratíš pamět tudíž nevíš kde jsi zemřel a nemužeš si pro ty penize přijít...

A neřeš jakto že tě sejmul, prostě tě sejmul protože je drsný :D

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 16:06 19. Apr 2009
by marii
Grunt wrote:Heh... to zavani pěkným metagamem :)

Pokud se nemylím, když umřeš ztratíš pamět tudíž nevíš kde jsi zemřel a nemužeš si pro ty penize přijít...

A neřeš jakto že tě sejmul, prostě tě sejmul protože je drsný :D
O pamet prijde postava ,ne hrac:)

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 16:06 19. Apr 2009
by Rejty
- Spawn není vázán na level postavy.
- Obouruční sekera má zranění 3k6, na webu je myslím pár chyb v tý tabulce.
- Mrtvola jde okrást pomocí stahovacího nože (musíš ho mít v ruce a kliknutím na mrtvolu získáš další možnosti - okrást, uříznout hlavu, atd.).
- Jinak od určitýho levelu ztrácíš průchodem přes Podsvětí všechny peníze.

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 16:08 19. Apr 2009
by Grunt
marii wrote:
Grunt wrote:Heh... to zavani pěkným metagamem :)

Pokud se nemylím, když umřeš ztratíš pamět tudíž nevíš kde jsi zemřel a nemužeš si pro ty penize přijít...

A neřeš jakto že tě sejmul, prostě tě sejmul protože je drsný :D
O pamet prijde postava ,ne hrac:)
Tohle mi bude muset někdo vysvětlit *nechápavě zíra*

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 16:11 19. Apr 2009
by akin
Rejty wrote:- Spawn není vázán na level postavy.
- Obouruční sekera má zranění 3k6, na webu je myslím pár chyb v tý tabulce.
- Mrtvola jde okrást pomocí stahovacího nože (musíš ho mít v ruce a kliknutím na mrtvolu získáš další možnosti - okrást, uříznout hlavu, atd.).
- Jinak od určitýho levelu ztrácíš průchodem přes Podsvětí všechny peníze.
Ok, a je mozne to nekde vyvesit? Alespon to okradani mrtvoly mi prijde dost zasadni, aby to bylo umistene u systemu smrti.

ad grunt: no comment

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 16:13 19. Apr 2009
by Rejty
akin wrote:Ok, a je mozne to nekde vyvesit? Alespon to okradani mrtvoly mi prijde dost zasadni, aby to bylo umistene u systemu smrti.
Šlo, až se někdo dostane k updatu webu. :)

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 16:34 19. Apr 2009
by Pajule
éh zdá se mi to nebo se tu spoeldní dobou řeší dost podobný až stejný věcí?

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 16:58 19. Apr 2009
by Krata
nepovidej a spamuj :mrgreen:

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 18:48 19. Apr 2009
by Pajule
pšššt to se neříká kráto :wink: máme bejt invis a ukázat se jen občas tomu kdo má vysokou všímavost :mrgreen:

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 19:28 19. Apr 2009
by innfra
No zrovna banditi u karaty ty orčí(někde jsem slyšel že spawn je asi 5 %) jsou pěkný nabušenci, zatím jsem je potkal jen jednou, ale nemohl jsem ozkoušet jak moc jsou drsný...
A jinak o peníze v invu přijdeš automaticky pokud jdeš přez azerota, když překročíš mám pocit 5tý level... přesně to najdeš u něj v dialogu mám pocit...

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 19:41 19. Apr 2009
by Pajule
noo , ale akin ja myslim , že je zabiješ rychle :wink: podle toho jak sem viděla to běhání... :twisted: , ale pozor...v létě na srdíčko , aby postava nedostala infarkt :mrgreen:

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 19:45 19. Apr 2009
by akin
Todle vim :) Nekdo okradl mou mrtvolu, kdyz jsem byl jeste v "podsveti". Ostatne jsem tim otravoval nejake DM (jemuz dekuji za odpoved). Nicmene ten bandita nebyl ork ale clovek (dle vzezreni) V kazdem pripade jsem si vyzral totalni smulu, aneb dostal critical a jeste k tomu s maximalnim dmg. A pak nekdo kdo sel kolem si prilepsil no :roll:

2Pajule: mas problem s behanim? Pripadne ti to desne NON-RP? Rad bych se tedy dozvedel procpak, nejake to INGAME vysvetleni proc bych musel porad jen chodit. A o srdicko se nestarej, to me postave urcite slouzi dobre...

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 20:04 19. Apr 2009
by innfra
No vidíš, to máš lepší jak já, šel jsem s někým nejmenovaným na orky a cestou Z5 jsem dostal na výběr:
buď oloupu brambory, nebo si pokecám s azerotem... Nakonec jsem přišel i o bylinky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: DMG zbrane a bandita u Karathy

Posted: 20:07 19. Apr 2009
by Pajule
to fourum , začíná bejt pěkně ostrý :D :D