Page 1 of 1
Dotaz
Posted: 15:09 19. Apr 2009
by Nikiras
mam dotaz:kdyz se chci prihlasit do hry (mam vytvorenou postavu a dam hrat) tak se na chvili vypne monitor a pak mi to napise:časový limit vypršel byl si odpojen od serveru.tak tedy muj dotaz:Co s tim?
Re: Dotaz
Posted: 15:27 19. Apr 2009
by Daanri
Si zaregistrovany na strankach Thalie?
Re: Dotaz
Posted: 17:07 19. Apr 2009
by Nikiras
jo to jo vsak ja mam i postavu ale jak dam "hrat" tak se objevi to ze cas vyprsel atd...
Re: Dotaz
Posted: 17:18 19. Apr 2009
by Phantorris
A mas vygenerovanej a registrovanej ten Thalie CD key nebo jak to s tim je...už si to nějak nepamatuju

hlaně že radim

Re: Dotaz
Posted: 17:58 19. Apr 2009
by marii
Co IP adresa? ...me to vetsinou psalo,kdyz jsem nemela tu spravnou:))
Re: Dotaz
Posted: 18:03 19. Apr 2009
by Tretas
a nebyl padlý server zrovna?

Re: Dotaz
Posted: 18:43 19. Apr 2009
by Krata
zkontroluj
Přihlásit na webu
zadat CD-Key vygenerovanej prográmkem, kterej by měl bejt někde na stáhnutí
Re: Dotaz
Posted: 11:17 20. Apr 2009
by kucik
Napiš sem název účtu a já se podívám, co se dělo.
Re: Dotaz
Posted: 17:53 27. Apr 2009
by Lynx23
mě něco podobnýho dělal firewall...
Re: Dotaz
Posted: 14:49 08. May 2009
by Nikiras
acct je Sandarus tak se podívej
Re: Dotaz
Posted: 10:04 11. May 2009
by kucik
O vejkendu se takovej login nepřihlašoval.