Page 1 of 2

takova rp kravinka

Posted: 09:09 20. Apr 2009
by Sveneld
tuhle me napadla takova volovinka - ciste teoreticky - mame druidku, ta se promeni dejme tomu na krysu a obtahne ji krysak - co se ji pak (muze) narodit :) ? normalni dite, nebo krysa anebo krysodlak anebo neco uplne jinyho :) ?

(jde o teorii - na perverzi nehledte ;) ) (muze jit o podobnej pripad jako kdyz pohledna elfka trha maliny a jde okolo berserk)

Re: takova rp kravinka

Posted: 09:18 20. Apr 2009
by Krata
:lol: , tak takhle asi vznikl první krysodlak

Re: takova rp kravinka

Posted: 09:25 20. Apr 2009
by Daanri
Podla mna sa z toho nenarodi nic, proste nie su "kompatibilny". :mrgreen:

Re: takova rp kravinka

Posted: 09:26 20. Apr 2009
by Rejty
Na tuhle otázku odpověď neznám a nikdy mě ani nenapadlo nad něčím takovým přemýšlet. Sry, ale je to kravina. :mrgreen:

Re: takova rp kravinka

Posted: 09:33 20. Apr 2009
by Theogil I
:lol: fůj taková zvrhlost, to mi přijde tak zpoloviny tak odporné jako křížení elfů s trpaslíkama. Myslím, že by se nenarodilo nic jak psal Daanri, a že krysodlak je výsledkem podobné nemoci (mutace) jako třeba vlkodlak, ale s jistotou to tvrdit nemůžu - taky mě celkem zajímá kde se berou takový potvory.

Re: takova rp kravinka

Posted: 09:36 20. Apr 2009
by Hacanus
No mne by pak ohromne zajimalo jak vznikl trakovy vampirodlak - myslim ze sem je videl nekde kolem zapomenuteho chramu v Dorenskem hvozdu - je to clovek pokousany vampirem a pak jeste zmutovany nejakou chorobou? :D :D :D

Re: takova rp kravinka

Posted: 09:37 20. Apr 2009
by Miky
Konečně někdo přemýšlí na něčím pořádným a né blbinama typu zdravení a běhání. Promění se pomocí magie, jakmile proměna pomine má zas svoji pobobu, jen je inseminovaná krysou a měla vyhledat gynekologa. Ikdyby zůstala přeměněná trvale, tak je to jedno, její organismus neni komplet krysí, jen tak vypadá a má některé jeho vlastnosti.

Re: takova rp kravinka

Posted: 09:46 20. Apr 2009
by Jeanes
Miky wrote:. Ikdyby zůstala přeměněná trvale, tak je to jedno, její organismus neni komplet krysí, jen tak vypadá a má některé jeho vlastnosti.
Tyo, to jako proč není krysí? ! Pokud zůstane proměněná trvlale na krysu, tak to je 100%ní čistý krysí organismus. Kdyby zůstala proměněná na krysu tak do toho 4tého měsíce (nevím jak dlouho trvá těhotenství u krys) prostě po určité době by se proměnila zase na druida, tak by měla plný břicho něčeho... nějakých krysích plodů, třeba takových 10 plodů, bo krysy mají veliké vrhy. Takhle by možná ten krysočlověk šel vysvětlit! Nebylo to takhle nějak s minotaurusem?

Re: takova rp kravinka

Posted: 10:01 20. Apr 2009
by Sveneld
to bylo jednoho dne na krétě, kral mínos odjel na dovolenou a jeho manzelka se mu trochu spustila s posvatnym bejkem, mno pak se za devet mesicu narodil výrobek, byla to trochu ostuda, tak ho ¨chteli uklidit proto zajmul daidala s jeho klukem íkarem, tyhle pak navrhly labyrinth, aby se pak nekde neprokecly tak dostali domaci vezeni, pak ten neslavnej let.. po case zas ten athenskej vocas theseus a tak dal...

Re: takova rp kravinka

Posted: 11:17 20. Apr 2009
by DenGrasse
vzhledem kt omu že NWN výslovně neřeší rasový křížení ani mezi jednotlivejma subrasama (např, drow x elf je dycky drow nebo elf, nic mezi tim) mi výroba krysodlaků pomocí mladistvých v proměnách cvičených druidek přijde málo pravděpodobná :mrgreen:

Re: takova rp kravinka

Posted: 11:48 20. Apr 2009
by Prometheus
Sveneld wrote:to bylo jednoho dne na krétě, kral mínos odjel na dovolenou a jeho manzelka se mu trochu spustila s posvatnym bejkem, mno pak se za devet mesicu narodil výrobek, byla to trochu ostuda, tak ho ¨chteli uklidit proto zajmul daidala s jeho klukem íkarem, tyhle pak navrhly labyrinth, aby se pak nekde neprokecly tak dostali domaci vezeni, pak ten neslavnej let.. po case zas ten athenskej vocas theseus a tak dal...

VOV... je fajn ze este niekto ma zaujem o anticku mytologiu :D

Re: takova rp kravinka

Posted: 12:46 20. Apr 2009
by monstera
Theogil I wrote::lol: fůj taková zvrhlost, to mi přijde tak zpoloviny tak odporné jako křížení elfů s trpaslíkama. Myslím, že by se nenarodilo nic jak psal Daanri, a že krysodlak je výsledkem podobné nemoci (mutace) jako třeba vlkodlak, ale s jistotou to tvrdit nemůžu - taky mě celkem zajímá kde se berou takový potvory.
A co křížení elfů s půlčikama ( v některých světech se nenávidí ) a vzniká elfčík - společenství v jednom.........

Re: takova rp kravinka

Posted: 12:48 20. Apr 2009
by kucik
Pak vyjdou ostatní kříženci do ulic s transparetny ,,Nechceme Epčíky!".

Re: takova rp kravinka

Posted: 13:41 20. Apr 2009
by jachyra
Ale ja mám k tomu zaujímavé dodanie:
Čo ak sa stane presný opak? Mladý druid sa premení na krysáka a rozdá si to s nejakou peknou krysou a tá nebodaj ostane v tom? Veď si to zoberme, že do niekoľkých rokov má postarané o také potomstvo aké ani nevieakodlhoveký elf nymfoman nikdy mať nebude ... ;)

Re: takova rp kravinka

Posted: 14:16 20. Apr 2009
by DenGrasse
tak znovu: rasy v NWN se nekříží... jediný povolený sou půlelfové a půlorci, ty sou systemizovaný.... jinak nic ať šuká kdo chce s kym chce kde chce kdy chce v jaký podobě chce...


ať chcípnou všichni elfčíci!!!!!