Page 1 of 1

Rust hřebu

Posted: 10:54 21. Apr 2009
by Skipp
*zhlboka sa nadýchne*
kúzlo "rust hrebu" má privelmi dlhú trvácnosť...aspoň u môjho druida to tak je :(
*konečne si vydýchne*
Tak a mám to za sebou ,teraz to idem radšej niekam zapiť :cry:
*odchádza a vzápätí sa otočí*
Je to vyborné kúzlo, lepšie jak zapletenie! Snáď je tá trvácnosť vporiadku! Mám ho moc rád! Je to múj miláššekk! :evil:

Re: Rust hřebu

Posted: 10:56 21. Apr 2009
by kucik
Já vůbec netušim, co to je za kouzlo :-/

Re: Rust hřebu

Posted: 11:00 21. Apr 2009
by Skipp
kucik wrote:Já vůbec netušim, co to je za kouzlo :-/
Ale isteeee :twisted: to je vporiadkuuu, ziadne kuuuzlo neniiii :mrgreen:

Re: Rust hřebu

Posted: 12:32 21. Apr 2009
by Raziel

Re: Rust hřebu

Posted: 13:10 21. Apr 2009
by kucik
Aha, jsem myslel, že to má něco společnýho s houbama.

Re: Rust hřebu

Posted: 13:14 21. Apr 2009
by Rejty
A co s tím kouzlem je? Nefunguje jak má?

Re: Rust hřebu

Posted: 13:20 21. Apr 2009
by kucik
Že je moc dlouhý.

Re: Rust hřebu

Posted: 16:55 21. Apr 2009
by Skipp
ano, dlhsie trva nez ostatne kuzla ktore maju nastavenu trvacnost 1h/uroven
Akoze mne to nevadi,som hadam jediny kto ho poziva :mrgreen:

Re: Rust hřebu

Posted: 17:13 21. Apr 2009
by Raziel
Skipp wrote:ano, dlhsie trva nez ostatne kuzla ktore maju nastavenu trvacnost 1h/uroven
Akoze mne to nevadi,som hadam jediny kto ho poziva :mrgreen:
To je dobre kuzlo. Ja som ho tiez pouzival, ale hraci mi v nom ustavicne stali a cakali ze ich to asi healne. :P

Re: Rust hřebu

Posted: 21:56 21. Apr 2009
by Skipp
je to dost zakerne kuzlo...totiz vyzera to ako obycajne zapletenie ale ono neni. Obet utrpi poranenie a ked to neprehodi tak je na cely den spomalena

Re: Rust hřebu

Posted: 18:14 07. Jun 2009
by LDamian
Tohle kouzlo mam moc rad - jedna z drobnych zlomyslnosti, co muze druid nastrazit. :wink: