Page 1 of 2
Nepovedený vzhled Brnění v craftu
Posted: 14:25 25. Apr 2009
by innfra
Tak včera jsem si koupil nový brnění od Okora a co koukám, že vypadá pěkně hnusně(kupoval jsem ho minutu před restartem na rychlo nebyl čas si ho zkoušet), no tak co, ale kdyby ráno v dílně mi neřekl Koro, že mám jednu nohu dřevěnou, tak bych to ani nevěděl

Teď po restartu už vidím dřevěnou nohu, ale současně mi chybí moje druhý chodidlo...
BTW nevim jak je možný že tariel má dřevěnou nohu, aniž by o ní někde přišla a v jiném oblečku si to běhá jen to sviští a má nohy v pořádku...
Prosím pomoc, je to fakt zlý...
Edit: při kopání rudy nejsou vidět ruce v daný zbroji...
Edit2: Jo oni ty ruce chybí normálně...

Re: Nepovedený vzhled Brnění v craftu
Posted: 14:38 25. Apr 2009
by Neithan1
tak si vzhlad uprav v tooli podla seba.
Re: Nepovedený vzhled Brnění v craftu
Posted: 19:37 25. Apr 2009
by nomis_b
hm... asi mi ROKO napsal spatny vzheldy zbroji, kdyz mi je posilal
asi pouziju ty stare 1-10 ty probelmy nedelali. ale pak u kozenych to bude delat kovove ruky atd.
ale co sem si vsiml, tak to zatim blblo jen u chodidel a poprve vidim, ze i u ruk.
asi je probelm s cislama vzheldu, ze se neshoduji na serveru s WB modulem na foru.
PS: byli to prsty, zapesti, predlokti, biceps, nebo ramena??? ja to fakt nenajdu kdyz nebudu presne vedet, ktera cast to je.
Re: Nepovedený vzhled Brnění v craftu
Posted: 02:06 26. Apr 2009
by bigbull666
Ahoj, pridavam se k jednonohym...
Po padu jsem se lognul opet do hry a bac, chybeli mi ruce. Tedy ta cas mezi loktem a ramenem. Zbytel kolem me vesele levitoval a pohupoval se do rytmu chuze

Zbroj jsem shodil a nahodil. Ruce byly v poradku, ale pro zmenu mi narostla drevena noha. Bejt piratem, tak by si Joane neprala nic jineho. Bohuzel Joane pirat neni a ta noha ji fakt neslusi. To uz mi Morn neda slevu 50% za mou "spolecnost"!!! *z oci ji tecou proudy slz, az si uplne zmacela cely svrsek*
Re: Nepovedený vzhled Brnění v craftu
Posted: 09:27 26. Apr 2009
by nomis_b
hm.. to je zajimavy, ze to nekdy vypada jinak, nez podruhe.
jedna se vzdy o kovova brneni, nebo i kozena?
btw: nejsi zenska ? vony zenskym nektere vzhledy zbroji blbnou
Re: Nepovedený vzhled Brnění v craftu
Posted: 09:59 26. Apr 2009
by monstera
nomis_b wrote:
btw: nejsi zenska ? vony zenskym nektere vzhledy zbroji blbnou
Aha, chybí jim suspenzor !!
Re: Nepovedený vzhled Brnění v craftu
Posted: 10:57 26. Apr 2009
by innfra
Máme ženskej skin no... chceš mě předělat na chlapečka ?
To bych pak plival oheň dvarát tolik co teď a možná k tomu i jed
No jelikož se jedná o stejný brnění tak jsou to ty samí části co mi chybí...
Ruce a chodidla se nahodí z jiný zbroje když máš, což je ale pak divný že tvoje dřevěná noha má chodidlo...
Re: Nepovedený vzhled Brnění v craftu
Posted: 13:00 26. Apr 2009
by paja13
innfra wrote:Máme ženskej skin no... chceš mě předělat na chlapečka ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
To bych pak plival oheň dvarát tolik co teď a možná k tomu i jed :twisted:
No jelikož se jedná o stejný brnění tak jsou to ty samí části co mi chybí...
Ruce a chodidla se nahodí z jiný zbroje když máš, což je ale pak divný že tvoje dřevěná noha má chodidlo...
jed plivou zensky mas videt kdyz se diva isabela na terku :o)
vim o rychly predelavce z chlapecka na holcicku ale naopak to neznam :oD
Re: Nepovedený vzhled Brnění v craftu
Posted: 16:48 26. Apr 2009
by bigbull666
koukam, ze zensky to maj tezky vsude... Dost nerad bych se nechaval predelavat na chlapecka... Uz jen proto, ze u zensky je aspon na co koukat, kdyz na sobe nema zrovna brneni s drevenou nohou
To nomisek: me to dela akorat fullplate, resp. mam akorat fullplate a nejakou robu. Roba je v pohode, akorat by me zajimalo jak je mozny ze v ni to nevypada ze by Joane mela drevenou nohu

Re: Nepovedený vzhled Brnění v craftu
Posted: 09:05 27. Apr 2009
by loadr
nebude sedět modul, teď jsem na to koukal a chodila a holeně sedi jak jsem to vypsal, zbytek jsem nekontroloval
Re: Nepovedený vzhled Brnění v craftu
Posted: 13:33 27. Apr 2009
by nomis_b
jo asi jsou jiny cisla zbroji ve WB modulu co sou na serveru a ty, z ceho to delal Roko (na moji zadost).
ale ono obecne plati, ze u zenskych, trpasliku a pulciku nektere zbroje blbnou. Napr maji spatne udelanou hlavu a to je chyba uz NWN, CEP atd. s tim ja nic neudelam.. jedine udelat novou zbeoj, nebo lokalizovat rpesne ty cisla, ktere to jsou.
nebo udelat treba 3 vzheldy, ktere sou spolehlive a netahat jich tam 20 pro kazdou cast zbroje..
Re: Nepovedený vzhled Brnění v craftu
Posted: 13:39 27. Apr 2009
by kucik
A jseš si jistej, že na sebe seděj ty čísla modelů v toolu a čísla, který chce script? Podle mě jsou dost rozdílný.
Re: Nepovedený vzhled Brnění v craftu
Posted: 13:50 27. Apr 2009
by nomis_b
kucik wrote:A jseš si jistej, že na sebe seděj ty čísla modelů v toolu a čísla, který chce script? Podle mě jsou dost rozdílný.
opravdu? s tim sem nepocital podle ceho se tedy berou cisla ve skriptu?
Re: Nepovedený vzhled Brnění v craftu
Posted: 14:19 27. Apr 2009
by kucik
Nevim, já si na tohle dělám vlastní modul, ve kterym si to prohlížim. Mimo jiné jsem ho dal někam na fórum.
Re: Nepovedený vzhled Brnění v craftu
Posted: 18:52 27. Apr 2009
by nomis_b
hm a nemas to nekde zhruba napsany? staci cisla treba ze 1-6 nemaji dreveny nohy
