Page 1 of 5

Dotaz

Posted: 16:16 27. Apr 2009
by innfra
Jak je to prosím s podtemňáckym městem? Slyšel jsem že je tam zakázáno chodit... Má to nějaké RP odůvodnění, nějak jsem se k tomu nedostal...btw jsem z porchu neutrálně zmatenej bard a zajímalo by mě teda co s tím svým přesvědčením můžu a nemůžu :twisted:

Re: Dotaz

Posted: 16:20 27. Apr 2009
by kucik
Pokud jsi postava z povrchu, tak tě do podtemna nepustěj a pokud tě tam nějakej hráč bugem dostane, tak tě stráže zabijou, protože tam nemáš co dělat. :mrgreen:

Re: Dotaz

Posted: 16:26 27. Apr 2009
by innfra
Hmm, takže asi kdybych se tam probil, tak dojedu na zabíjení NPC a můj RAMPAGE skončí minimálně /Dmkill :mrgreen:

Dobře, takže stráže mě tam nebudou mít rádi...
A co doručování lidí za odměnu(otázka jak teď když zmizel grag), jenom prostě zmlátit do bezvědomí a dovést výplatčímu... zádný mučení nebo tak něco, jenom prostě jde o peníze (zmatený neutrál)

Re: Dotaz

Posted: 16:31 27. Apr 2009
by Daanri
Do podtemna do mesta ako postava z povrchu sa dostanes jedine ako otrok, obet alebo mrtvola. Ina moznost nie je. Co z toho si chces vybrat? :twisted:

Re: Dotaz

Posted: 16:34 27. Apr 2009
by innfra
No to otročení by se mohlo i třeba v jistým ohledu vyplatit, jde pak vzbouřit se proti svýmu pánovi a vymanit se ze spárů otroctví ?(třeba po týdnu otročení nebo tak nějak...)
BTW měl by podtemňan srdce zabít moc hezkou kočičku z povrchu ?(vysoký char)

Re: Dotaz

Posted: 16:37 27. Apr 2009
by DenGrasse
a) vzbouřit se samozřejmě můžeš. je to skvělý způsob, jak se z otroka stát obětí nebo mrtvolou.

b) měl...

Re: Dotaz

Posted: 16:38 27. Apr 2009
by innfra
add b) tak do podtemna se zápornou charismou ?(dedukce, čím ošklivější, tím krásnější)

Re: Dotaz

Posted: 16:40 27. Apr 2009
by Daanri
Aha, ty chces prejst vsetkymi stadiami, aby si si to riadne vychutnal. Urcite ti podtemnaci vyhoveju. :twisted:

add b - tam nejde o charizmu :wink:

Re: Dotaz

Posted: 20:54 27. Apr 2009
by Neithan1
add presvedcenie : zamtene neutralny clovek ludi nelovi, alebo ano ?

Re: Dotaz

Posted: 20:57 27. Apr 2009
by Marvin
innfra wrote: jenom prostě jde o peníze
To ako keby prisiel zajazd drowych dochodkyn do karathy s tym, ze im len spravia trzby na trhoch a v putikach...

Re: Dotaz

Posted: 21:00 27. Apr 2009
by Neithan1
tak pokial by viezli bavlnu tak preco nie ?

Re: Dotaz

Posted: 21:26 27. Apr 2009
by Marvin
...alebo mali plne penazenky platna.

Re: Dotaz

Posted: 22:14 27. Apr 2009
by kucik
Neutralni postava v mym pojeti by lidi klidne lovila. Kdyz by slo treba o hledany zlocince.

Re: Dotaz

Posted: 22:41 27. Apr 2009
by Loki_cz
Se tolik neškatulkujte na to přesvědčení :) Jedna možnost je třeba tato:
Neutrální nemusí být jen nestranný co se do ničeho nezapojí. Neutrální může bejt i čistě lovec lidí pro odměnu a jeho neutralita je v tom, že ho nezajímá pro koho jsou loveni a za jakým účelem. Dobrej lovec lidí by třeba lovil hledané zločince. Zlej by z toho měl potěšení, přál by si vidět jejich utrpení, bezmoc, nebo by měl jen dobrej pocit. Neutrální lovec se o to nezajímá, když dostane prachy.

Re: Dotaz

Posted: 23:23 27. Apr 2009
by innfra
BTW v popisu zmteně dobrýho člověka máš, že si klidně počká na zlýho výběrčího daní, tak nevim proč by měl být problém vzít balík jedno jakej, doručit ho v co možná nejlepší kvalitě, sbalit prachy a vypadnout :-)

přecijen je lepší lovit zlouny než dobráky(neutrá), pokud to odměny nějak nepreváží odměny na assimary, palachy atd. (chaos - ale má to logiku)