Page 1 of 3
Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 17:40 27. Apr 2009
by Gorrgorroth
Zde pište kdo vás napadá jako nejzajímavější postava Thalie, jak z hlediska originality jména, kvality RP hry, vzhledu,...atd. Každý kdo chce hlasovat napíše pouze pro jednu postavu, a nesmí hlasovat pro sebe.

ŽÁDNÝ SPAM, POUZE JMÉNO

Za týden spočítám kdo má nejvíc.
Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 17:45 27. Apr 2009
by Tretas
Berserk tupá sekera (nemělo by se napsat proč je náš oblíbenec?)
Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 18:40 27. Apr 2009
by ripatko
RP? jednoznacne Isabell
Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 18:54 27. Apr 2009
by nomis_b
Berserk (uz jen diky vzpominkam na spolecne muceni)
Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 19:07 27. Apr 2009
by Gorrgorroth
v poslední době se mi celekm líbí Grombo Omborg...takže Grombo!
Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 19:45 27. Apr 2009
by Pajule
je jich tolik!!! poslední dobou je to však opravdu GROMBO , každou hru s nim se musim smát , protože to co on dokáže vymyslet to je vždycky věc

takže GROMBO , GROMBO , GROMBO
Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 20:04 27. Apr 2009
by George
Najív Virtues

Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 20:39 27. Apr 2009
by ATom
Nejlepší byl náš ztracený Ossiriand.
Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 20:40 27. Apr 2009
by Krata
Jacob.. kdo ho pamatuje tak ví
Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 20:55 27. Apr 2009
by Neithan1
*jmeno Labir v predeslem prispevku je precarknuty*
Kazuko
Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 20:58 27. Apr 2009
by Marvin
Jednoznacne Art v podani Kiriho.
Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 21:27 27. Apr 2009
by Pajule
kdyby se mělo hlasovat i z před wipové doby , tak to jsou , ale všechny postavy

a to klidně i ostrovani , páč sem je měla ráda všechny

hlavně melvíkovu Meriel a numerovo máága
Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 21:29 27. Apr 2009
by Rejty
Nedá se objektivně určit, která postava je nejlepší nebo nejhorší. Žádnej hráč nezná všechny postavy, takže může maximálně určit nějakou ze svého okolí. Najde se tu řada dobře zahranejch postav. Nikoho konkrétního vybrat nemůžu, za prvý aby nezpychnul a za druhý rozhodně nemůžu říct, že by někdo hraním výrazně vybočoval.
Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 21:55 27. Apr 2009
by innfra
Helm horn "lovec" //z těch co jsem potkal
Re: Hlasování o NEJ postavu Thalie
Posted: 22:11 27. Apr 2009
by kucik
Po Wipu za N'Abarn to byla asi Cress a ten vecne ozralej Kaynuv ranger.