Page 1 of 3
Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 21:01 27. Apr 2009
by Neithan1
tak teraz sa ukazte...nech to je tu aj trochu zaujimave
P.S. spam vitany
Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 21:21 27. Apr 2009
by Rejty
To se na mě nezlobte, ale tohle téma mi přijde uhozený...
Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 21:26 27. Apr 2009
by Neithan1
ved to bol ucel najvyssi.. ak sa ti nepaci tak ho zmaz.
Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 21:28 27. Apr 2009
by Pajule
nejhorčí postava na thalii jeeeeeeeee - Rastor pán podsvětí

dle mého je to názor i ostatních...
//jinak vim, že je to NPC
Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 21:29 27. Apr 2009
by Marvin
Hromadne a vystizne: crafteri
Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 21:29 27. Apr 2009
by Neithan1
rastor ? alebo astarot ?
Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 21:30 27. Apr 2009
by Rejty
Rastor byl mág v karathský věži.

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 21:31 27. Apr 2009
by Marvin
poznam iba raptora

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 21:32 27. Apr 2009
by Neithan1
podla mna je najhorsia postava na thalii Krata, jeho snahy o ovladnutie mysli obycajnych prostackov su sokujuce rovnako ako lahostajnost tymu voci jeho diktatorskym manierom..
Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 21:37 27. Apr 2009
by Neithan1
Marvin wrote:poznam iba raptora

aj to bude na thalii .. bez obav

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 21:44 27. Apr 2009
by Daanri
Podla mna najhorsi su spameri, robia len bordel.

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 21:55 27. Apr 2009
by pepa48
Rejty wrote:Rastor byl mág v karathský věži.

jo ale zlej uměl bejt taky pěkně, když se mu postavy hrabaly v knihovně

Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 22:19 27. Apr 2009
by Tretas
Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 22:21 27. Apr 2009
by Krata
Neithan: čekal sem že to napíšeš protože prostě závidiš mé oblíbenosti.. timhle si ale nepomůžeš, mé loutk... ehm.. tada.. lidé mi budou věrní
Rastor: jo ten parchant mě taky killnul, jenom sem se mu chtěl podivat do knihovny a jeho to asi trochu urazilo
Re: Hlasovanie o NAJ-horsiu postavu na Thalii
Posted: 22:44 27. Apr 2009
by kucik
Krata wrote:
Rastor: jo ten parchant mě taky killnul, jenom sem se mu chtěl podivat do knihovny a jeho to asi trochu urazilo
To bylo tenkrát, když byl Kráťa ještě malým Kráťátkem.