Page 1 of 5
Skrytí expů
Posted: 15:17 30. Apr 2009
by kucik
Jen tak pro zajímavost.
Člověk by neviděl, kolik má xp z jaký potvory, kolik mu zbejvá do levelu, kolik ztratil smrtí.
Ta nejistota, jestli má smysl zabíjet tyhle potvory, když nevim, jestli za ně něco mám.
Nebyla by to dobrá sranda?

Re: Skrytí expů
Posted: 15:18 30. Apr 2009
by Daanri
Tohle sme tu uz mali, moc to neuspelo, ale inac by som bol totalne za.

Xp su zbytocna OOC vec, ktora odlakava od hry.
Re: Skrytí expů
Posted: 15:20 30. Apr 2009
by innfra
Je to anonymní hlasování ?
Re: Skrytí expů
Posted: 15:20 30. Apr 2009
by kucik
Jasně že je. Ale já jsem zvědavej, co se kolem toho strhne.
Re: Skrytí expů
Posted: 15:22 30. Apr 2009
by nomis_b
kucik wrote:
Nebyla by to dobrá sranda?

Jak by se pak ale technicky osetrovalo videni xpu pri:
- kdyby si clovek "exportnul " postavu pryc
- kdyz se loguje na server
Kdyby se to takhel opravdu osetrilo, tak by to slo. ALe podle me moc muziky za malo pozitiv. jeslti by se nevychytali veci vyse, toz by kazdej jak idiot furt logoval/odlogoval a spis by to vedlo k chaozu, nez k nejakemu prinosu.
Re: Skrytí expů
Posted: 15:25 30. Apr 2009
by Gorrgorroth
jsem jdnoznačně pro! fakt by to byla sranda, i přes to že by mi to celkem ztížilo život hráče...
Re: Skrytí expů
Posted: 15:26 30. Apr 2009
by kaz
Pokud by to bylo takhle skryte hned od zacatku, tak bych to bral, ale ted, kdyz uz ma spousta lidi Thalii probehanou, a znaji ji jak svoje boty(obrazne receno) tak myslim ze je to zbytecny.
Re: Skrytí expů
Posted: 15:28 30. Apr 2009
by Kiri
Sem pro, kazdy zlo je pro neco dobry...dostaneme za to taky neco uzitecnyho jako kompenzaci?

Re: Skrytí expů
Posted: 15:29 30. Apr 2009
by Daanri
Jo...dam ti zmrzku, ale musis si po nu prist.

Re: Skrytí expů
Posted: 15:30 30. Apr 2009
by innfra
Na tohle bych dojel, protože by mi přišlo zábavný běhat do lokací kde kydlim boba půl hodiny a mám z něj prd expů a nevěděl bych o tom, viz. lední medvěd...
Re: Skrytí expů
Posted: 15:34 30. Apr 2009
by kucik
nomis_b wrote:
Jak by se pak ale technicky osetrovalo videni xpu pri:
- kdyby si clovek "exportnul " postavu pryc
- kdyz se loguje na server
Kdyby se to takhel opravdu osetrilo, tak by to slo. ALe podle me moc muziky za malo pozitiv. jeslti by se nevychytali veci vyse, toz by kazdej jak idiot furt logoval/odlogoval a spis by to vedlo k chaozu, nez k nejakemu prinosu.
Jednoduše. XP budeš ukládat do databáze na ne na postavu. Na postavu je přihodíš jen při přestupu na další level.
Exportuješ postavu - nevíš nic.
Login - to samý
A přitom se jedná o pár řádků kódu. XP se přidělujou všeho všudy jen na dvou místech.
Re: Skrytí expů
Posted: 15:44 30. Apr 2009
by Kiri
Daanri wrote:Jo...dam ti zmrzku, ale musis si po nu prist.

dobre na srazu se pripomenu!!!
Re: Skrytí expů
Posted: 15:59 30. Apr 2009
by nomis_b
kucik wrote:
Jednoduše. XP budeš ukládat do databáze na ne na postavu. Na postavu je přihodíš až při přestupu na další level
A přitom se jedná o pár řádků kódu. XP se přidělujou všeho všudy jen na dvou místech.
hm, to je fakt. Zase sem videl vse moc slozite
V takovem pripade by se mi to moc libilo. Pad serveru to prezije, toz proc ne. Ale chtleo by se to tam dat spolu s tou celkovou koncepci pridelovani xpu a Lootu (viz WB forum).
kazdopadne by si pak clovek prestupu na dalsi uroven hodne cenil. Lvl up by prisel jako rana z nebe.. a ubralo by to umornemu zjisteni v podsveti, jak dlouho sem creepil zbytecne.
By se to ale muselo nejak osetrit, aby to primo "svitilo" z webu, protoze jinak to kazdeho vystrasi, ze nic nedostava.
Re: Skrytí expů
Posted: 16:01 30. Apr 2009
by Kiri
...tak ta dakujem, zase nic neviem...
Re: Skrytí expů
Posted: 16:04 30. Apr 2009
by Krata
ti jebe?

Bylo by to ale zajímavý.. expit něco a nevědět, kolik za to mám