Page 1 of 1

zabiti

Posted: 21:13 30. Apr 2009
by loadr
nazdar, povedlo se mi chcipnout, ale podle vypisu netusim co se stalo, ani ostatni co tam byli, zivotu jsem mel vic nez dost a najednou se mi nahralo podsveti, kdyby nekdo poznal v cem to bylo...

Re: zabiti

Posted: 21:16 30. Apr 2009
by Rejty
Já spíš netuším co má za smysl sem dávat část výpisu vytrženou z kontextu...

Re: zabiti

Posted: 21:17 30. Apr 2009
by Rejty
Aha, už to vidím. Hod na reflexy - neúspěch. Tomu se říká Vorpal. Při kritice si nehodíš na reflex a nepřítel ti usekne hlavu a seš tuhej. Něco jako devast.

Re: zabiti

Posted: 21:23 30. Apr 2009
by loadr
je diky moc, stim jsem se jeste nesetka

Re: zabiti

Posted: 21:25 30. Apr 2009
by Kiri
neboj u BErserka s haze na devast ;-) :D

Re: zabiti

Posted: 21:29 30. Apr 2009
by loadr
Kiri wrote:neboj u BErserka s haze na devast ;-) :D
aspon je to na vydrž, ale asi to bude hezke cislo :lol:

Re: zabiti

Posted: 21:48 30. Apr 2009
by Kiri
Pud sebezachovi dokaze vic jak cisla, ale musi nakej postava mit ;-) :D