Page 1 of 1

vzhled roby a změna typu zbroje

Posted: 09:01 01. May 2009
by černý vlk
mám takový vleklý drobný problém..v toolsetu se snažím najít otpimální vzhled roby, ovšem většina "trupu" mi změní typ zbroje, tedy šaty na třeba full plate :( dá se to nějak vypnout? aby roba byla pořad robou?

Re: vzhled roby a změna typu zbroje

Posted: 09:07 01. May 2009
by Kiri
černý vlk wrote:mám takový vleklý drobný problém..v toolsetu se snažím najít otpimální vzhled roby, ovšem většina "trupu" mi změní typ zbroje, tedy šaty na třeba full plate :( dá se to nějak vypnout? aby roba byla pořad robou?
zamysli se ;-)

Re: vzhled roby a změna typu zbroje

Posted: 09:23 01. May 2009
by černý vlk
Kiri wrote:
černý vlk wrote:mám takový vleklý drobný problém..v toolsetu se snažím najít otpimální vzhled roby, ovšem většina "trupu" mi změní typ zbroje, tedy šaty na třeba full plate :( dá se to nějak vypnout? aby roba byla pořad robou?
zamysli se ;-)
stalo se...výsledky procesu:
1) vzhled kovový vylučuje robu
2) jde to nějak lehce v toolsetu zařídit a chceš at se tím potrápím
3) nevíš co říct jiného :)

Re: vzhled roby a změna typu zbroje

Posted: 09:32 01. May 2009
by Marvin
A je spravne

Re: vzhled roby a změna typu zbroje

Posted: 09:37 01. May 2009
by Kiri
*prikyvne s Marvinovou odpovedi*

Re: vzhled roby a změna typu zbroje

Posted: 11:44 04. May 2009
by kucik
AC zbroje určuje použité torzo.
Róba je část zbroje, která jí může celou zakrývat, nebo má model třeba jen přes nohy atd.

Re: vzhled roby a změna typu zbroje

Posted: 17:00 04. May 2009
by Lord_Berserk
zkus si pres platovku dat prehoz... nevim to jiste ale 1 nebo 2 modely prehozu tam mozna sou neco jako roba ...nebo si dej platovku a misto krouzkovejch slipu si dej navostro kilt v Ivory se to ted hodne nosi :mrgreen:

Re: vzhled roby a změna typu zbroje

Posted: 18:08 07. May 2009
by černý vlk
Lord_Berserk wrote:zkus si pres platovku dat prehoz... nevim to jiste ale 1 nebo 2 modely prehozu tam mozna sou neco jako roba ...nebo si dej platovku a misto krouzkovejch slipu si dej navostro kilt v Ivory se to ted hodne nosi :mrgreen:
má slabá a něžná postavička a zbroj? to ne..obhlížíš Ivory často? chápu, že tě přitahuje vyšší kultura (čtení a psaní) než máte v podzemí...teda v podtemnu...klidně tvého bersekra vikingského Nul naučí čtení, psaní i módě :))