Page 1 of 1
vzhled roby a změna typu zbroje
Posted: 09:01 01. May 2009
by černý vlk
mám takový vleklý drobný problém..v toolsetu se snažím najít otpimální vzhled roby, ovšem většina "trupu" mi změní typ zbroje, tedy šaty na třeba full plate

dá se to nějak vypnout? aby roba byla pořad robou?
Re: vzhled roby a změna typu zbroje
Posted: 09:07 01. May 2009
by Kiri
černý vlk wrote:mám takový vleklý drobný problém..v toolsetu se snažím najít otpimální vzhled roby, ovšem většina "trupu" mi změní typ zbroje, tedy šaty na třeba full plate

dá se to nějak vypnout? aby roba byla pořad robou?
zamysli se

Re: vzhled roby a změna typu zbroje
Posted: 09:23 01. May 2009
by černý vlk
Kiri wrote:černý vlk wrote:mám takový vleklý drobný problém..v toolsetu se snažím najít otpimální vzhled roby, ovšem většina "trupu" mi změní typ zbroje, tedy šaty na třeba full plate

dá se to nějak vypnout? aby roba byla pořad robou?
zamysli se

stalo se...výsledky procesu:
1) vzhled kovový vylučuje robu
2) jde to nějak lehce v toolsetu zařídit a chceš at se tím potrápím
3) nevíš co říct jiného

Re: vzhled roby a změna typu zbroje
Posted: 09:32 01. May 2009
by Marvin
A je spravne
Re: vzhled roby a změna typu zbroje
Posted: 09:37 01. May 2009
by Kiri
*prikyvne s Marvinovou odpovedi*
Re: vzhled roby a změna typu zbroje
Posted: 11:44 04. May 2009
by kucik
AC zbroje určuje použité torzo.
Róba je část zbroje, která jí může celou zakrývat, nebo má model třeba jen přes nohy atd.
Re: vzhled roby a změna typu zbroje
Posted: 17:00 04. May 2009
by Lord_Berserk
zkus si pres platovku dat prehoz... nevim to jiste ale 1 nebo 2 modely prehozu tam mozna sou neco jako roba ...nebo si dej platovku a misto krouzkovejch slipu si dej navostro kilt v Ivory se to ted hodne nosi

Re: vzhled roby a změna typu zbroje
Posted: 18:08 07. May 2009
by černý vlk
Lord_Berserk wrote:zkus si pres platovku dat prehoz... nevim to jiste ale 1 nebo 2 modely prehozu tam mozna sou neco jako roba ...nebo si dej platovku a misto krouzkovejch slipu si dej navostro kilt v Ivory se to ted hodne nosi

má slabá a něžná postavička a zbroj? to ne..obhlížíš Ivory často? chápu, že tě přitahuje vyšší kultura (čtení a psaní) než máte v podzemí...teda v podtemnu...klidně tvého bersekra vikingského Nul naučí čtení, psaní i módě

)