Page 1 of 3

Nejoblíbenější město

Posted: 22:46 01. May 2009
by ravangorn
Tak pro úplnost zvolení nej-města :)

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 22:50 01. May 2009
by Gorrgorroth
Kel-a-hazr, vládne tam pohoda, atmosféra je dobrá, ta hudba a pěkné moře, není tam narváno dobrodruhy a když nejakého potkáte tak s ním pěkně pokecáte a většinou to je dobrý RP hráč, protože začít v takové řiti může jen někdo komu se to město líbí a se hrou nikam nespěchá...prostě ráj!!!

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 22:52 01. May 2009
by Daanri
Napodobne sa pripajam ku Kel a Hazre...ma proste svoju exoticku atmosferu. :wink:

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 22:53 01. May 2009
by Rejty
Já mám nejradši Ivory, je to první osada na Thalii (myslím přístupný) a má pěknou atmosféru a odehrála se tam řada příběhů a prošla jí řada zajímavých postav. Je to také městečko, které nejvíckrát měnilo podobu. Kdo neví, tak současná podoba Ivory je třetí v řadě. :wink:

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 22:54 01. May 2009
by Tretas
Chybí mi tam Khar-Durn, sice oficiálně není otevřený, ale díky Q už jsme se tam dostali a je to fakt nejlepší město, teda aspoň pro mě.

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 23:00 01. May 2009
by ravangorn
Já jsem teda pro Doubkov :) . Klídeček, pohodička, dobrý pivo, okolo rostou jablka, třešně, prostě všechno co je potřeba v takový vesničce.
Ty baráčky jsou úplně bezvadně udělaný. Členění je taky moc pěkný, taková útulná koncepce. Taky si tam člověk připadá jako největší borec mezi prckama :D

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 23:04 01. May 2009
by innfra
A taky si pořád hlídáš měšec :lol:
No poušť je pěkná, ale Garag byl lepší...
Osobně volím Tarten, sice neni moc velká dílna, ani vetešník tam neni, ale je celý opevněný, tam by se tariel cítila bezpečně...

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 23:27 01. May 2009
by G14
libi se mi Ivory
osobne se mi vic libi mensi mesta.....usporadana a nepreplacana :wink:
ale Alwariel ma taky svy kouzlo,je dost pohodove :P

a nebo vite co??? Gruberik muhehehe :mrgreen:
tam je to ale moc rusny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 00:26 02. May 2009
by Xaarth
Mám rád půlčíky--Doubkov

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 02:22 02. May 2009
by Prometheus
Mne se pacil Isil...
Este so svojou prvou postavickou, barbarom Sucelusom som sa rad zdrzoval v Isile ale to este bola stara neprerobena pevnost.

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 08:20 02. May 2009
by monstera
Ivory před wipem

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 09:25 02. May 2009
by loadr
Ivory, skvele se tam chlasta, sice posledni dobou sem se tam neozral ani nepamatuju, ale byly doby...... :mrgreen:

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 10:08 02. May 2009
by Kiri
Gruberik ;-) :D nejlepsi vyska co znam :D s nenazranym coklem

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 12:04 02. May 2009
by nomis_b
Doubkov - je to tam takove male hezke. dycha tam atmosfera tech krasnejch nor a malickatych lidi. Kdyz tamprijde nekdo velkej, je n aprvni pohled k rozeznani...

PS: ale druhej je Cheel, bo se mi libi, jak sem si ho udelal :wink:

Re: Nejoblíbenější město

Posted: 12:07 02. May 2009
by Kiri
¨nevymazete to c v Gruberiku, ted mi to docela zmatlo!!! :lol: