Page 1 of 2

Hádanka

Posted: 19:26 05. May 2009
by Czech_Luthor
Tak... rozhodl jsem se udělat sem tam nějakou hádanku... spočívá to v tom, že si otestujete svoje znalosti kapel a osobností :P
Tudíž první obrázek - Kdo jsou tuti dva?

Image

Odpovědi posílejte po PM

Re: Hádanka

Posted: 19:36 05. May 2009
by George
Ehm... Slipknot?

Re: Hádanka

Posted: 19:38 05. May 2009
by Kiri
na vyber dostaneme? ja totiz vim ,ale nemuzu si vzpomenout...

Re: Hádanka

Posted: 19:38 05. May 2009
by Garett
George wrote:Ehm... Slipknot?
Ze by si konecne sundali masky :D

Re: Hádanka

Posted: 19:40 05. May 2009
by G14
Garett wrote:
George wrote:Ehm... Slipknot?
Ze by si konecne sundali masky :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Hádanka

Posted: 19:41 05. May 2009
by Czech_Luthor
tak slipknot mě teda rozbil :D :mrgreen: :mrgreen:

Re: Hádanka

Posted: 19:42 05. May 2009
by Kiri
mam asi zvracenej smysl pro humor, lae vtipny mi to neprislo

Re: Hádanka

Posted: 19:43 05. May 2009
by George
Kiri wrote:mam asi zvracenej smysl pro humor, lae vtipny mi to neprislo
Taky ne, to měla být plnohodnotná odpověď... Ehm.. veřejná.. proto ne do PM :)

Re: Hádanka

Posted: 19:49 05. May 2009
by jachyra
Vy ste asi slepí - je to jasný Blackmores Night :mrgreen:

Re: Hádanka

Posted: 19:51 05. May 2009
by Garett
jachyra wrote:Vy ste asi slepí - je to jasný Blackmores Night :mrgreen:
Ostatni spis psaly do PM 8)

Re: Hádanka

Posted: 19:56 05. May 2009
by Kiri
jachyra wrote:Vy ste asi slepí - je to jasný Blackmores Night :mrgreen:
nee spis asi tupy!!!

Re: Hádanka

Posted: 20:08 05. May 2009
by Tretas
Vy už fakt nevíte jak by jste nabrali ty příspěvky že??? Spameři!

Re: Hádanka

Posted: 20:43 05. May 2009
by ripatko
Eva a Vašek

Re: Hádanka

Posted: 21:01 05. May 2009
by G14
ripatko wrote:Eva a Vašek
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
*zpiva si* a kdyz sem sel na pudu.........a to dlouhy,to je fujara.....na tu mi ma mila zahrala :mrgreen:

hmm Evicka sice fouka do naky pistali,fletny,ale ocividne to za mlada jeste zvladala holka jedna :twisted: :mrgreen: :wink:


odhalil si je R.I.P.atko!!! :P

*nejde ji do hlavy ze by Vasik hral na elektrickou kytaru*

Re: Hádanka

Posted: 21:23 05. May 2009
by Pajule
hmm barbaři :twisted: