Page 1 of 2

KOBOLDI a jejich reálie...

Posted: 01:00 07. May 2009
by Bahnak
Mno, tak mě napadlo že by bylo zajímavé hrát kobolda (v Baldurs Gate jsem ty mršky měl docela rád), ale ať hledám kde hledám, v reáliích ani čárka... Bude nějaký knihovník něco seškrábávat, nebo je to ještě otevřená kapitola?

Přece jen když už bych chtěl hrát kobolda, chtěl bych vědět něco o tom, jak se mám chovat k ostatním rasám, zvyky a obyčeje, nářečí apod...

Re: KOBOLDI a jejich reálie...

Posted: 01:12 07. May 2009
by Miky
Jestli je máš rád, tak se toho ujmi :wink:

Re: KOBOLDI a jejich reálie...

Posted: 01:14 07. May 2009
by ripatko
Miky wrote:Jestli je máš rád, tak se toho ujmi :wink:


Tak to je vyzva :)

a to nemusis zustat jen u koboldu ne ???

Re: KOBOLDI a jejich reálie...

Posted: 01:19 07. May 2009
by Bahnak
a vlastně proč ne že?

Jen se touto cestozu ptám, jestli už na tom nejaky kronikář nepracuje... At mu nelezu do zelí....
Pokud ne, prosím DM, aby mi klidne do PM posilali ruzne tipy, neco co by chteli aby u nich bylo apod...

Re: KOBOLDI a jejich reálie...

Posted: 01:25 07. May 2009
by G14
koboldi jsou zajimava stvoreni no... :P
jdi do toho :wink:

Re: KOBOLDI a jejich reálie...

Posted: 01:37 07. May 2009
by ripatko
moment, co to je ten kobold (t)

to je ten strasny nepritel čihajici jizne u Ivory ?????? :)

Re: KOBOLDI a jejich reálie...

Posted: 01:55 07. May 2009
by innfra
Ne, to je Hrot šipky do kuše, pronikavá bolest v hrudi a pohyb vemnotě...
Pak už jen pronikavá křeč a temnota kolem tebe, co se rozprostírá, když umíráš na zemi podtemna...
:twisted: :twisted: :twisted:

Re: KOBOLDI a jejich reálie...

Posted: 02:00 07. May 2009
by Bahnak
innfra wrote: a pohyb vemnotě...
vysvětlit pojem vemnotě? nějaky oddruh vemena?

Re: KOBOLDI a jejich reálie...

Posted: 02:03 07. May 2009
by G14
ripatko wrote:moment, co to je ten kobold (t)

to je ten strasny nepritel čihajici jizne u Ivory ?????? :)
sem myslela,ze znas vyznam slova,kterym rad nadavas :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: KOBOLDI a jejich reálie...

Posted: 02:06 07. May 2009
by G14
jaky vemeno? :mrgreen:
jak v tom muzes videt vemeno? :mrgreen:
a pak ze ja jsem opila :mrgreen:
mi radsi rekni co je "oddruh" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: KOBOLDI a jejich reálie...

Posted: 08:46 07. May 2009
by Rejty
Na reáliích Podtemna dělá Dengrasse.

Re: KOBOLDI a jejich reálie...

Posted: 08:50 07. May 2009
by innfra
sry jsem se upsal... njn nejsem mistr písař :D a potmě se taky blbě píše když nemáš super podsvícenou klávesnici pro progamery :D mělo to bejt v temnotě :D
oddruh je zršenina id_druh :twisted:

Re: KOBOLDI a jejich reálie...

Posted: 09:24 07. May 2009
by Jeanes
ripatko wrote:
to je ten strasny nepritel čihajici jizne u Ivory ?????? :)
...sem myslel že to bylo jižně od Naskelu, okolo těch železnejch dolů, ne?

Re: KOBOLDI a jejich reálie...

Posted: 09:35 07. May 2009
by OneIceOne
Něco málo o koboldech.

Re: KOBOLDI a jejich reálie...

Posted: 10:02 07. May 2009
by DenGrasse
Na reáliích Podtemna dělám popořadě.
Drowové a duergaři už jsou v nový verzi k přečtení na webu.
Svirfneblini a hlubinní půlčíci jsou teď rozpracovaní (ve fázi úprav) a hirani, hakavani, černí orci a koboldi přijdou na řadu pak.

Kdokoli máte nějaký nápady, jak by to mohlo/mělo vypadat, nasypte mi to do PM nebo hoďte odkaz, materiálů je zoufale málo a když to člověk od základu vymýšlí jde to o dost pomaleji než když kompiluje zdroje.

Takže kdokoli chce hrát kobolda nebo něco z těchhle ras a má zájem vymýšlet, aktivita vítána. :D