Page 1 of 3
Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 21:23 07. May 2009
by Marvin
Po inspiracii nejakym topicom na fore (kto sa v tom ma vyznat) a naslednym icq rozhovorom s Korou tu prichadzam s otazkou na vas, vazene plenum. Bol by zaujem o takuto prestiznu sutaz krasy a talentu? Najde sa dostatocne mnozstvo ucastnicok? Hlasujte damy a panove!
-ku kazdemu kladnemu hlasu napiste prosim i o aku postavu sa jedna
Predstava ako by to asi vyzeralo:
-nezavislost na statistikach (az na minusove extremy)!
-zavislost na hre (RP)
-rozne ulohy a rozne ponatia uloh
-vlastna tvorba a prezentacia siat
-vlastna disciplina
-porota zlozena zo samotnych hracov!
Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 21:27 07. May 2009
by jachyra
Tak ja sa dobrovoľne hlásim

súťažiaca - Kora Meynolds .. kľudne zároveň aj porotkyňa ;D
Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 22:12 07. May 2009
by Neithan1
Ja sa tiez hlasim - porotca

Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 22:26 07. May 2009
by monstera
Neúčast Sandry
Pro epickou kněžku aasimarku se taková frivolní zábava nehodí. Kromě toho moje bledost by byla vážným handicapem, i kdybych se proti svému přesvědčení zúčastnila ( Sandra )
Účast Ga Muru
Ga nevědět, co to být, ale když tam jít tak ukázat že být.
Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 22:31 07. May 2009
by nomis_b
jestli privedert nejake spravne vousate trpaslice..
Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 22:33 07. May 2009
by innfra
Já se nezůčastním, protože jsem chlap, tohle přenechám děvčatům
maximálně do poroty, když bude na co koukat...

Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 22:38 07. May 2009
by Lord_Berserk
pokud nebudou krasny vonavy orcice tak nepridu
doufejte ze se prehlidka nezvrhne v tohle:
http://www.youtube.com/watch?v=MB0hMjN3mYM
Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 22:41 07. May 2009
by innfra
lol
Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 22:42 07. May 2009
by Marvin
Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 23:24 07. May 2009
by Skipp
pockat!To akoze rp? Porotca...ale ja..nie on...Sinta....ci?

Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 01:11 08. May 2009
by Pajule
mmm žoldačka přece nemůže na tuto

asi jen jako divák

Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 02:03 08. May 2009
by Marvin
Ale no taak, je tu par dievcat a aj to idete ako divacky?

Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 13:52 08. May 2009
by zachy
No tak Grombo by se sel podivat mno... nebo ze by sel soutezit?

se prevlikne a namaskuje

Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 15:52 08. May 2009
by G14
je pod Isabellinou uroven soutezit se selkama

na to je moc krasna
ale jestli bude hlavni cenou hlava paladina,tak je ochotna soutezit
ale radsi nechtejte riskovat,ze nevyhraje...by musela vyvrazdit celou porotu a uz takhle ma Isabell dost napilno
jinak spolecenska akce go go go!!!tohle je na thalii fajn,jsem pro kazdou zabavu

Re: Najkrajšie dievča Thalie
Posted: 16:11 08. May 2009
by innfra
tak to by jsi se musela přidat k selkám, protože zatím jsou jen dva soutěžící... otázka jsou to vůbec ženský ?
