Page 1 of 3

Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 21:23 07. May 2009
by Marvin
Po inspiracii nejakym topicom na fore (kto sa v tom ma vyznat) a naslednym icq rozhovorom s Korou tu prichadzam s otazkou na vas, vazene plenum. Bol by zaujem o takuto prestiznu sutaz krasy a talentu? Najde sa dostatocne mnozstvo ucastnicok? Hlasujte damy a panove!

-ku kazdemu kladnemu hlasu napiste prosim i o aku postavu sa jedna

Predstava ako by to asi vyzeralo:
-nezavislost na statistikach (az na minusove extremy)!
-zavislost na hre (RP)
-rozne ulohy a rozne ponatia uloh
-vlastna tvorba a prezentacia siat
-vlastna disciplina
-porota zlozena zo samotnych hracov!

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 21:27 07. May 2009
by jachyra
Tak ja sa dobrovoľne hlásim ;) súťažiaca - Kora Meynolds .. kľudne zároveň aj porotkyňa ;D

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 22:12 07. May 2009
by Neithan1
Ja sa tiez hlasim - porotca 8)

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 22:26 07. May 2009
by monstera
Neúčast Sandry
Pro epickou kněžku aasimarku se taková frivolní zábava nehodí. Kromě toho moje bledost by byla vážným handicapem, i kdybych se proti svému přesvědčení zúčastnila ( Sandra )

Účast Ga Muru
Ga nevědět, co to být, ale když tam jít tak ukázat že být.

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 22:31 07. May 2009
by nomis_b
jestli privedert nejake spravne vousate trpaslice..

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 22:33 07. May 2009
by innfra
Já se nezůčastním, protože jsem chlap, tohle přenechám děvčatům :mrgreen:
maximálně do poroty, když bude na co koukat... :twisted:

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 22:38 07. May 2009
by Lord_Berserk
pokud nebudou krasny vonavy orcice tak nepridu :)

doufejte ze se prehlidka nezvrhne v tohle:
http://www.youtube.com/watch?v=MB0hMjN3mYM

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 22:41 07. May 2009
by innfra
lol

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 22:42 07. May 2009
by Marvin
:mrgreen: :mrgreen:

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 23:24 07. May 2009
by Skipp
pockat!To akoze rp? Porotca...ale ja..nie on...Sinta....ci? :?

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 01:11 08. May 2009
by Pajule
mmm žoldačka přece nemůže na tuto :twisted: asi jen jako divák :wink:

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 02:03 08. May 2009
by Marvin
Ale no taak, je tu par dievcat a aj to idete ako divacky? :D

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 13:52 08. May 2009
by zachy
No tak Grombo by se sel podivat mno... nebo ze by sel soutezit? :) se prevlikne a namaskuje :D

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 15:52 08. May 2009
by G14
je pod Isabellinou uroven soutezit se selkama :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: na to je moc krasna :wink:
ale jestli bude hlavni cenou hlava paladina,tak je ochotna soutezit :twisted:
ale radsi nechtejte riskovat,ze nevyhraje...by musela vyvrazdit celou porotu a uz takhle ma Isabell dost napilno :mrgreen:
jinak spolecenska akce go go go!!!tohle je na thalii fajn,jsem pro kazdou zabavu :P

Re: Najkrajšie dievča Thalie

Posted: 16:11 08. May 2009
by innfra
tak to by jsi se musela přidat k selkám, protože zatím jsou jen dva soutěžící... otázka jsou to vůbec ženský ? :lol: