Page 1 of 1

chybějící itemy v podtemnu

Posted: 01:09 08. May 2009
by Bahnak
zdá se mi že dole chybí možnost sehnat kvalitní krátký luk (negenrují se, dlouhé ano ale krátké ne) a také dole není možnost sehnat munici lepší než 1k4 element... jde o chybu, nebo je to zaměr?

Re: chybějící itemy v podtemnu

Posted: 07:37 08. May 2009
by Xaarth
Bahnak wrote:zdá se mi že dole chybí možnost sehnat kvalitní krátký luk (negenrují se, dlouhé ano ale krátké ne) a také dole není možnost sehnat munici lepší než 1k4 element... jde o chybu, nebo je to zaměr?

Tohle potvrzuju. Mně to přijde jako chyba.

Re: chybějící itemy v podtemnu

Posted: 10:33 08. May 2009
by Garett
Jo tak luky sem nehledal, ale nemuzu tam najit poradny zbrane, neco jako prodaval Helgaronuv knez v Hag Graru...

Re: chybějící itemy v podtemnu

Posted: 23:09 08. May 2009
by ripatko
jj, se zbranema je to spatny, poradny mec jsem este nevidel :(

Re: chybějící itemy v podtemnu

Posted: 13:02 13. May 2009
by Bahnak
ripatko wrote:jj, se zbranema je to spatny, poradny mec jsem este nevidel :(
zkus kovaře v Hagolu... občas pekne překvapí...

Re: chybějící itemy v podtemnu

Posted: 13:10 13. May 2009
by Jeanes
já jsem dole nenasel, žádné obyčejné šaty. Musel jsem si je jít koupit k vetešníkovi do ivory.... Nemagicke obycejne saty pridany ke krejcimu v Charaxssu

Re: chybějící itemy v podtemnu

Posted: 13:57 13. May 2009
by Xaarth
Nechybí u démona v nabídce prsten neviditelnosti?
Ještě jsem ho tam neviděl a to už se tam určité prsteny objevily několikrát.
Prsten neviditelnosti se u demona objevuje

Re: chybějící itemy v podtemnu

Posted: 15:38 15. May 2009
by Arsen
Bahnak wrote:zdá se mi že dole chybí možnost sehnat kvalitní krátký luk (negenrují se, dlouhé ano ale krátké ne) a také dole není možnost sehnat munici lepší než 1k4 element... jde o chybu, nebo je to zaměr?
Jen tak pro zajímavost teď jsou v magickým krámku 2x krátkej luk +3 AB,+3 silný a eště s něčím :) ale jinak tu munici potvrzuju

Re: chybějící itemy v podtemnu

Posted: 17:18 15. May 2009
by nomis_b
jenze kramek je zase jinej druh obchodu. Tam jsou cenu trosku jinak nastavene.. a na kratky luk muzes cekat taky pul roku.
Mel by se take vyskytovat v normalnim obchode, kde se scie treba nevyskytuje zrovna +3 kazdej den, ale cca tyden se tam +/- objevi.

Horsi je to s temi sipy. Pokud existuji mrtvaci s redukci 10/+1 , tak je pak lucistnik, kterej nejni AA naprosto nepouzitelny... (mrtvaky beru kvuli imkam na sneaka kritik).

Re: chybějící itemy v podtemnu

Posted: 21:31 16. May 2009
by Xaarth
nomis_b wrote:jenze kramek je zase jinej druh obchodu. Tam jsou cenu trosku jinak nastavene.. a na kratky luk muzes cekat taky pul roku.
Mel by se take vyskytovat v normalnim obchode, kde se scie treba nevyskytuje zrovna +3 kazdej den, ale cca tyden se tam +/- objevi.

Horsi je to s temi sipy. Pokud existuji mrtvaci s redukci 10/+1 , tak je pak lucistnik, kterej nejni AA naprosto nepouzitelny... (mrtvaky beru kvuli imkam na sneaka kritik).
***
Ty šípy by bylo dobrý asi doplnit...aspon na šípy +2, který by se daly koupit normálně ve střeleckých potřebách.

Re: chybějící itemy v podtemnu

Posted: 02:20 17. May 2009
by ripatko
I need SWORDS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bastard SWORDS !!!!!!!!!!!!!!

Re: chybějící itemy v podtemnu

Posted: 19:44 22. Apr 2010
by Garett
Zdravim, po dlouhe dobe jsem chtel v podtemnu ozrat svyho Vuga a at koukam jak koukam tak jsem nikde nenasel ani kapku alkoholu... Co maj delat chudaci duegari bez piva?:) Mohl by se na to nekdo prosim podivat?
Alkohol pridan do Olath Deis.

Re: chybějící itemy v podtemnu

Posted: 17:28 18. Jun 2010
by Lidda
Jeanes wrote:já jsem dole nenasel, žádné obyčejné šaty. Musel jsem si je jít koupit k vetešníkovi do ivory....
Dum rozkose. Stoji par goldu a do krasy maji daleko, ale od toho je tam barvir : )
nomis_b wrote:Muzu za to ja :(
udelal jsem update aby se daly pronajimat domy, a nejak se pritom prepsala blbe nabidka hospody ): uz jsem to psal Kucikovi do ukolnicku, tak se treba dockate...
Super : ) Tahnout se pres cely mesto do bordelu pro vino je nic moc hehe

Plus co mi chybi v podtemnu at nejsem OT:
- Blindfold - mohla by mit i efekt slepoty na pouziti pres rozhovor, kde blindfoldnutej musi potvrdit, ze si ji necha nandat nebo tak, aby nedochazelo k jejimu zneuzivani
- dutky co jsou poradny dutky a ne kus klacku
- use na poutech - treba snizeni dex o bandu (10, 15.. cokoliv co nasupluje vlastnosti pout)
- pokoje co se daji zamknout - ne vzdycky si chcete vodit urcity lidi do svyho baraku a ne vzdy chcete bejt s urcitejma lidma nachytany (zatim co vim se daji pokoje jen dlouhodobe pronajmout, v tom pripade - je mozny mit vic kopii klice?)

Re: chybějící itemy v podtemnu

Posted: 00:44 19. Jun 2010
by G14
"je mozny mit vic kopii klice?"
ano je,ta mumie nebo co to tam je,uz nevim....... ma v dialogu moznost vzit vic klicu od jednoho pokoje :wink:
teda aspon to tak bylo....... 8)