Page 1 of 2

Craft - pady serveru

Posted: 02:05 08. May 2009
by nomis_b
Vylucovaci metodou bychom mohli treba rict, ze to tim nejni. Ale at je jistota. At to ma nejaky statisticky vyznam, tak bych to nedelal na 1 den, ale na cely tyden. proste bych zamknul dilny a podle poctu padu by se ukazalo, jestli to tim muze byt.

ja sem pro to zkusit.

Re: Craft - pady serveru

Posted: 06:42 08. May 2009
by Grunt
Ja sem pro... včera mi to při craftu 2x spadlo a přišel sem o věci, pak nahanět DM neni zrovan zabavne pro mne ani pro ono DM. A jestli to nějak pomůže věci, proč ne?

Re: Craft - pady serveru

Posted: 07:41 08. May 2009
by Xaarth
Zkusit. :wink:

Re: Craft - pady serveru

Posted: 11:10 08. May 2009
by kaz
Stabilita servru je to hlavni, pokud to pomuze tak neni co resit (druha hlavni vec je pouzitelna perzistence)

Re: Craft - pady serveru

Posted: 12:30 08. May 2009
by ATom
Jsem pro.

Re: Craft - pady serveru

Posted: 15:23 08. May 2009
by innfra
jaj jsem pro, ale pak teda ten limit o kterým se píše v jiných 2 topicích nabírá na váze, protože budu šířit mor od rána do večera a okupovat obchody s tím, že budu schánět věci z nich :-)
(morem myslim nehorázný creepení a lootění, protože nebude co dělat když nebudu mít dílnu...)

Re: Craft - pady serveru

Posted: 16:47 08. May 2009
by Addieau
Jsem jednoznačně pro, bez craftu se žít dá, bez Thalie ne :wink:

Re: Craft - pady serveru

Posted: 16:53 08. May 2009
by jachyra
poviem takto - asi sa zbláznim, keď nebudem môcť craftiť, prípadne sa zo mňa zbláznia podtemnáci, čo im tam budem furt obsmŕdať .... ale stojí za to prísť, či nepadá server kvôli tomu ...

Re: Craft - pady serveru

Posted: 18:37 08. May 2009
by Czech_Luthor
Já su také pro

Re: Craft - pady serveru

Posted: 18:45 08. May 2009
by Pajule
já sem pro a velice :mrgreen:

Re: Craft - pady serveru

Posted: 18:52 08. May 2009
by nomis_b
hm, zatim 19 ku 1 . takze to vypada skoro jednomyslne.

dam to uz do oficialniho oznameni, kdy to bude, at se na to da pripravit

Re: Craft - pady serveru

Posted: 21:52 08. May 2009
by Krata
jee... tejden klidu a pohody :)

Re: Craft - pady serveru

Posted: 22:04 08. May 2009
by innfra
sakra né, já teď viděl u dobrodruha štít za 2 a půl mega... na to budu vybíjenim mobů šetřit jakou dobu... no a nebo taky ne... *otevře ampuli s návem mor*

Re: Craft - pady serveru

Posted: 23:02 08. May 2009
by ripatko
jednoznacne pro, jestli to zabrani padum, vydzel bych i mesic :)

ale nevim co ostatni....... :D

Re: Craft - pady serveru

Posted: 10:35 09. May 2009
by kaz
Jenom takove upresneni pro me (a snad i pro ostatni) sber bylinek a jejich zpracovani a stahovani kuzi je v prubehu odstavky craftu povoleno?