Page 1 of 4

NWN Windows VISTA

Posted: 10:34 08. May 2009
by Lorelei
Chtěl, bych Vás všechny poprosit o radu, vzhledem k tomu, že jsem často v práci jsem si pořídil notebook, abych mohl hrát v zaměstnání NWN. :D Notebook jsem so koupil se sytemem Win Vista Home Premium. Nainstaloval jsem do NTB NWN z Časopisu Score, doinstsaloval patche a pod... . Po doinstalaci všeho možného jsme hru jako Sing, hra spustila a hrál jsme kampaň, problém ale nastal při puštěni DM hry, po spuštění nastartovalo logo NWN a pak nic dal nejde padne to znovu do Windows Vista a nic se neděje. Nevím, kde vznikl problém, testoval jsme i nainstalováni základní hry bez dalších doinstalaci i kopii hry z mého stolního počítače a stale stejný problém. Moc bych byl rad, když by mi někdo poradil jak to řešit, nebo kde je problém. Jsem nemocny a musím ležet a NTB je do postele super... Děkuji všem.

Re: NWN Windows VISTA

Posted: 12:24 08. May 2009
by akin
Lorelei wrote:Chtěl, bych Vás všechny poprosit o radu, vzhledem k tomu, že jsem často v práci jsem si pořídil notebook, abych mohl hrát v zaměstnání NWN. :D Notebook jsem so koupil se sytemem Win Vista Home Premium. Nainstaloval jsem do NTB NWN z Časopisu Score, doinstsaloval patche a pod... . Po doinstalaci všeho možného jsme hru jako Sing, hra spustila a hrál jsme kampaň, problém ale nastal při puštěni DM hry, po spuštění nastartovalo logo NWN a pak nic dal nejde padne to znovu do Windows Vista a nic se neděje. Nevím, kde vznikl problém, testoval jsme i nainstalováni základní hry bez dalších doinstalaci i kopii hry z mého stolního počítače a stale stejný problém. Moc bych byl rad, když by mi někdo poradil jak to řešit, nebo kde je problém. Jsem nemocny a musím ležet a NTB je do postele super... Děkuji všem.
Nainstaluj si nejakej linux :twisted:

Re: NWN Windows VISTA

Posted: 12:40 08. May 2009
by kucik
To je fajn rada. Nevim o tom, ze by byl DM client pod linux ;)

Re: NWN Windows VISTA

Posted: 12:57 08. May 2009
by akin
kucik wrote:To je fajn rada. Nevim o tom, ze by byl DM client pod linux ;)
Za to, ze o tom nevis, ja ovsem nemuzu...
http://nwn.bioware.com/downloads/linuxclient.html

Re: NWN Windows VISTA

Posted: 13:00 08. May 2009
by Lord_Berserk
kucik wrote:To je fajn rada. Nevim o tom, ze by byl DM client pod linux ;)
tim chces jako rict ze pod tucnakem spustis jen Tool a Hru a DM Klienta ne ? 8)

Re: NWN Windows VISTA

Posted: 13:26 08. May 2009
by Lorelei
Kdyz pustim hru NWN main tak mi pusti normalne singl, pak se pripojim jako multiplayer a jedu Thalii, ale kdyz dám NWN.exe a naskoci menu dam PJ hru tak naskoci logo a znovu skoci do Win Vista :o(

Re: NWN Windows VISTA

Posted: 13:27 08. May 2009
by Lorelei
Nejde pustit jjinak DM hra jak pomoci menu Nwn.exe ???

Re: NWN Windows VISTA

Posted: 16:23 08. May 2009
by innfra
No mám NB a taky win Vista crap... zkoušel jsem zapnout ten PJ client a jede to v pohodě, jen jsem se nezkoušel nikam připojovat...

Re: NWN Windows VISTA

Posted: 22:05 08. May 2009
by Krata
já mám něco podobného.. když přerušim intro při spouštění PJ klienta tak hra padne.. musim vždycky čekat až všechny ukázky a intra přejedou, proto se tak nerad přihlašuju do hry, je to dlouhé a otravné :)

Re: NWN Windows VISTA

Posted: 22:30 08. May 2009
by innfra
jo mě to taky občas padne, když odklikávám intra... ale to by mělo jít obelstít nějakou úpravou config souboru... možná na GCW je na to přímo utilka No intro, tak se tam můžeš zkusit podívat...

Re: NWN Windows VISTA

Posted: 23:07 08. May 2009
by ripatko
Krata wrote:já mám něco podobného.. když přerušim intro při spouštění PJ klienta tak hra padne.. musim vždycky čekat až všechny ukázky a intra přejedou, proto se tak nerad přihlašuju do hry, je to dlouhé a otravné :)
alespon nejsem sam :D at zije Windows Vista :)

Re: NWN Windows VISTA

Posted: 11:48 09. May 2009
by photter
nejlepší řešení je zbavit se visty, je to šmejd a za chvíli má po supportu, je to jen prealfa sedmiček
vypnout filmy de pomocí dubya configu
http://nwvault.ign.com/View.php?view=Ot ... ail&id=259
ale zkoušel sem to jen na XP

Re: NWN Windows VISTA

Posted: 13:19 09. May 2009
by innfra
no až vyjdou win 7 tak by prej vlastníci vist lepších jak home (tím lepším se myslí už i home premium), tak dostanou zdarma upgrade na 7, co jsem někde zaslechl...

Re: NWN Windows VISTA

Posted: 09:39 11. May 2009
by kucik
Zajimavej reklamni tah :lol:

BTW: Tak jako je v adresáři nwn exáč nwmain.exe, je tam i DM client.

Re: NWN Windows VISTA

Posted: 10:55 11. May 2009
by aster3
Ja pouzivam taky notas s instalovanou vistou (dokonce sem si ji sam instaloval) a nikdy sem nemel problem s nwn jak s dm klientem tak s normalnim klientem. jedine co snad tak reinstal :twisted: