Page 1 of 1

Zvonky otevirani

Posted: 17:04 08. May 2009
by Hacanus
Chci se zeptat esli si este nekdo koupil tuhle vecicku a jesli mu funguje, ja nemuzu prijit na to jak ji pouzit, melo by to umoznit trikrat denne pouzit ZAKLEP, ale nejde to pouzit ani na bedny ani na dvere...je to chyba anebo delam neco spatne? :D

Re: Zvonky otevirani

Posted: 17:18 08. May 2009
by ravangorn
Tušim, že to funguje stejně jako najdi kouzlo najdi pasti (čočka detekce v krámě). Okolní pasti kouzlo najde podle levelu sesilatele (pokud je tam najdi pasti (3), tak to nejspíš pasti jen najde, ale nezničí) a potom je podle toho zničí podle sesilatele. V praxi sou tyhle věci úplně na nic, páč to odhaluje ty nejjednodužší pasti typu bodcová slabší. Takže pokud to zkusíš v nějaký lokaci pro levely 1-3 tak se ti něco odemknout podaří :) . Ale možná je všechno jinak :wink:

Re: Zvonky otevirani

Posted: 17:30 08. May 2009
by Hacanus
Aha :D tak proc to potom sakra stoji 40K??? :shock: :shock: :shock:

Re: Zvonky otevirani

Posted: 18:43 08. May 2009
by ravangorn
Čočka detekce stála 17k a měla kouzlo odstraň pasti (3). V praxi mi jen odhalovala slabší pasti, takže se člověk cítil takovej víc v pohodě, když si myslel, že tam nic není :D . Možná se to prodává jen z psychologickejch důvodů :D .
Navíc jsem v krámě viděl 2 ty samý čočky a jedna byla dražší než druhá, tak si myslim, žes koupil tu dražší verzi, která je úplně stejná jako její levnější konkurence. Holt značka je značka :D

Re: Zvonky otevirani

Posted: 18:49 08. May 2009
by Hacanus
Jo ahaa...az ted sem si vsim ze ma na boku vyryto NIKE :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Zvonky otevirani

Posted: 21:55 08. May 2009
by Krata
Prave.. ten item je blbost ale ma drahou zacku :D

Re: Zvonky otevirani

Posted: 13:57 09. May 2009
by Daanri
Ono myslim ze nenastavis tomu vyssi lvl pouzita toho kuzla, ale zas na druhu stranu je to pekna zabavka pre vysoky lvl. Ja napr s carodejom so taketo veci rad pouzival, pretoze som si usetril sloty pre dolezitejsie kuzla a v pripade nakeho slabsieho dungu to bolo efektivne. :wink:

Re: Zvonky otevirani

Posted: 17:38 09. May 2009
by Hacanus
Je to cele na dve veci :evil: :evil: neotevru si tim ani pikslu sardinek natoz truhlu s pokladem :twisted: