Page 1 of 6

Kun (paladinuv)

Posted: 13:24 11. May 2009
by aster3
Vysvetli mi prosim nekdo jak ten kun vubec funguje ?

jako povolat de i jezdi jako dobry fajn ale jak ho treba odvolat ? nebo je to vubec kun nebo jen nejake "kouzlo". Protoze na jiny zpusob jak ho nehat byt aby za mnou nesel je vyhozeni z party ale pak se uz neda znova prijmout do party. takze je v podstate neutralni kun z neho.

a proc berou toho kone straze jako nejakou bestii ? (rvou na mou postavu at tu bestii odvedu) to je v situaci kdyz de kun vedle mne jako henchman. kdyz na nej nasednu tak nikomu nic nevadi.

a to ve mestech je opravdu omezujici ze ho nemuzu uvazat pac straze brblou. muzu ho nehat za mestem a vyhodt z party ale pak az vyjdu z mesta tak nejde na nej nasednout. nebo mozna de ale ja nevim jak.

jeste bych dodal ze nejak nevidim souvislost v tom ze straze povazuji paladinoveho ore za bestii :D

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 14:35 11. May 2009
by aster3
tak uz vim jak ho odvolat. ale stejne by stalo za zminku upravit bud reakci strazi na toho kone nebo zmenit kone (ktery ma v popisku ze to je magicka bestie) tak na neco jine ... treba na zvire nebo neco na co nebudou alergicti :wink:

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 16:32 11. May 2009
by Krata
to že strážnej řve na koně a mulu je bug, ne zaměr :)

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 16:33 11. May 2009
by kucik
Já myslel, že na mulu už neřve. Holt nevim, proč nastavili toho koně jako magical beast :-/

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 16:53 11. May 2009
by innfra
Protože paladinův sumon je sumon co umí bojovat, proto je beast... nemám to testovaný, ale co jsem na něj koukal tak měl 3 útoky a v boji něco vydrží, proto ta magical beast... teď jsem si to nahodil v modulu lvl 6 paladina povolal mounta a do arénky hodil a bojuje...

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 17:00 11. May 2009
by Krata
na mulu už možná neřve.. dlouho sem to neviděl, jen sem to zmínil

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 17:28 11. May 2009
by aster3
nojo on je to jako klasicky henchman (az na inventar) klasika ma savy utok atd. ale to neni duvod aby tomu sefove nastavili magickou bestii :) jinak kdyz uz sme u toho kone (tedy magicke bestii) je v poradku kdyz se pouziva i pro boj ? :roll:

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 17:29 11. May 2009
by Tretas
Použivat koně pro boj??? :shock: :shock: To už si někdo dělá srandu ne? :twisted: :mrgreen:

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 17:32 11. May 2009
by Jeanes
no co by ne??? poslat kone doprředu do prvni lajny, má docela velký OC, ne? Stejně tak jako mula nebo ty volové na farmách co dokážou očarovat hraničáři. Není nad to mít takovýho dobytka v první lajně, a ze zadu je prasit lukem :D docela bežný tady, no ale nechtěl jsem rejpat, vážně ne! :lol:

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 17:33 11. May 2009
by Tretas
Jo ze systémového hlediska v pohodě, ale z RP?? Já bejt DM tak ztrhávám za tohle expy :twisted: :mrgreen:

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 17:33 11. May 2009
by innfra
No ten sumon je tak dělanej, osobně mi to nepřijde divný, když tě kopne můj věrnej, ještě k tomu povolanej kůň :D Ale do dungu bych ho netahal...
na OČ jsem nekoukal, ale moc velký to nemá, když mi ho stáhli na polovinu dva moby...

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 17:37 11. May 2009
by innfra
Magická bestie lvl 6 má oč 15

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 17:37 11. May 2009
by Krata
za to se taky trestat bude, kun je dopravní prostředek a ne přiteliček :)

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 17:40 11. May 2009
by innfra
Pokud to chceš teda odpískat a nařídit dopravní prostředek, tak by teda kůň mohl dostat alespoň stejný oč a HP jako má ten sumon, aby alespoň chvíli vydržel, možná i ty útoky, aby se ubránil, vyhazovat 80K je docela srandovní, když ho zabije zmije jednou ranou...

Re: Kun (paladinuv)

Posted: 17:41 11. May 2009
by Tretas
Krata wrote:za to se taky trestat bude, kun je dopravní prostředek a ne přiteliček :)
no nádhera! Jen jim seber ty expy, ať to jede dolu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: