Page 1 of 1

lodě do Alwarielu

Posted: 12:47 13. May 2009
by Bahnak
trklo me to až teď, ale je v pořádku že lodě do Alwarielu jedou z Karathy cca 1 minutu? zpatky jedou herní hodinu ale tam jedou tak, že nalouduje střibrne moře karatha/Alwariel a za cca 20 vteřin louduje Alwariel... Do Alwu se da dostat strašně rychle, z Alwu už normál. Je to záměr??? (silný jižní proud, odchylka v časoprostoru, dimensionalni brana) a nebo jen bug?

Re: lodě do Alwarielu

Posted: 13:40 13. May 2009
by DenGrasse
už jsem dlouho neplul, ale dřív byly ty cesty stejně dlouhé...