Page 1 of 2

cep zbraně

Posted: 10:54 14. May 2009
by Jeanes
Chtěl jsem nějakou frajerskou zbrań. Dají se sehnat běžně-kvalitní (např+5) cepové? A budu si na ně moct dávat specializující se featy? Například silnější kritický, nebo vlastně celého pána zbraně?

Re: cep zbraně

Posted: 10:56 14. May 2009
by Rejty
Sehnat se dají, ale nejdou na ně dávat featy ani kouzla...

Re: cep zbraně

Posted: 10:57 14. May 2009
by kucik
Featy na ně jsou v plánu, ale nemám otestováno, že na 100% půjdou. Ale měli by jít.

Re: cep zbraně

Posted: 10:59 14. May 2009
by tao kan
pokud vím tak se nemuzes zamerit na takove zbrane. Dokonce jsem zatim ani nevidel zadne velke kladivo v nabidce dobrodruhova kramku. Mozna by nebylo od veci se na to mrknout. Mozna i takove zbrane posilit kdyz si na to nemuzete vzit zadnou specializaci.

Re: cep zbraně

Posted: 11:00 14. May 2009
by Jeanes
kucik wrote:Featy na ně jsou v plánu, ale nemám otestováno, že na 100% půjdou. Ale měli by jít.
no nádhera! :D a jak to máš v plánu? Teďka někdy v brzké době? Dáš vědět až to vyzkoušíš? Já že bych počkal s tou novou postavou, bo já tu zbraň chci moc moc moc! :mrgreen:

Re: cep zbraně

Posted: 11:48 14. May 2009
by kucik
Nejspíš až dáme dohromady novej server.

Re: cep zbraně

Posted: 12:03 14. May 2009
by Rejty
Jeanes wrote:a jak to máš v plánu? Teďka někdy v brzké době? Dáš vědět až to vyzkoušíš? Já že bych počkal s tou novou postavou, bo já tu zbraň chci moc moc moc! :mrgreen:
V dohledu pěti let... Kdo si nechce počkat, ať si to udělá sám.

Re: cep zbraně

Posted: 12:43 14. May 2009
by kucik
Nebo takhle. Udělejte/najděte někdo ikonky na CEP zbraně a já je přidám.

Jmenovitě:
wepon focus, weapon specialization, improved critical, epic weapon focus, epic weapon specialization, overwhelming critical.
Zapomněl jsem na něco?

Re: cep zbraně

Posted: 14:07 14. May 2009
by Jeanes
takze to je šest featů co řikáš. a těchle šest featů bude potřeba udělat ke každé cep zbrani? nešlo by ty ikony něják vycucnout z nwn2 koukal jsem že tam ty zbraně jsou normálně

Re: cep zbraně

Posted: 14:23 14. May 2009
by kucik
Nevim. Zkus to.

Je to 6 featů (jestli jsem na nějakej nezapomněl) x 24 zbrani (vlastně 23 ale takovej weapon master s pulitrem by byla zajímavá věc :D)

Re: cep zbraně

Posted: 14:37 14. May 2009
by Jeanes
no já asi ne, já sem na takovýhle věci strašně levej :/ a ani nemám doma nwn2. radši pudu dělat něco jinýho, ale až se na to někdo vrhne tak mu budu děsně fandit :)

Re: cep zbraně

Posted: 15:48 14. May 2009
by pepa48
kucik wrote:Jmenovitě:
wepon focus, weapon specialization, improved critical, epic weapon focus, epic weapon specialization, overwhelming critical.
Zapomněl jsem na něco?
asi ještě devastating critical...

jinak s tim pullitrem by to bylo bombastický, v dnd je jedno prestižko "pán opilců" a má bonusy při boji improvizovanou zbraní... to by se dalo skvěle zahrát i tady :)

Re: cep zbraně

Posted: 16:07 14. May 2009
by Phantorris
A taky má bonusy a zvlášní útoky když je opilej např. klátivý útok :wink:

Re: cep zbraně

Posted: 21:01 14. May 2009
by Bahnak
no, jestli to zprovoznite tak tam hodte i toho Pivního WM, dobrovolne se hlásím, že do toho jdu, ale pod podmínkou že u dobrodruha pude koupit krygl +5 a štít s motivem Gambrinusu... :-)

Re: cep zbraně

Posted: 23:47 14. May 2009
by kucik
Hele ja to nemyslel jako popichnuti, ale naprosto vazne. Udelat/sehnat obrazky je neco, co zvladne prumernej uzivatel PC, netvrdte mi, ze ne. A komukoliv to bude trvat stejne dlouho jako me s tim rozdilem, ze ja ani netusim, kdy si na to najdu cas.

Pri trose snazeni ty obrazky fakt sezenete nekde na vaultu a jen k nim dodelat jeden nebo dva.