Page 1 of 1
Nemrtví
Posted: 22:03 15. May 2009
by aster3
nevim jak se ta lokace konkretne jmenovala ale bylo to zrejme 2he patro karathskeho hrbitova, kde mne prepadli nemrtvi a utocili zbranemi s bozskym zranenim

jednalo se zrejme o hvezdice ale neni sem si celkem jisty. kazdopadne to byla vrhaci zbran
Re: Nemrtví
Posted: 22:04 15. May 2009
by pepa48
v čem je problém?
Re: Nemrtví
Posted: 22:09 15. May 2009
by melvik
jen rozvedu pepovu vetu
existuji i zly bohove
*zamysli se* takovej nemrtvej paladin

Re: Nemrtví
Posted: 22:16 15. May 2009
by aster3
aha ... no je to jeden uhel pohledu, jiste ... myslim to ze existuji i zlí bohove.
ja se na to dival pohledem paladina ze je zranovan bozskym zranenim (ktere taky propujcuje jeho buh jeho zbranim aby tak lepe potlacel zlo) a k memu prekvapeni na mne stejnou "moci" utoci uhlavni nepratele meho boha a tedy i me postavy. prislo mi to divne. u temnych bohu sem spis cekal negativni energii nebo neco jineho. Odvozuju taky z toho ze kdyby se jednalo o zbrane na blizko tak bych se divil treba upirovi s mecem kteri sviti bozskou zari (a zpusobuje bozske zraneni).
A kdyz uz se jedna o to ze je to proste bozska zbran od boha (zleho ci dobreho) tak by mozna stalo za zminku rozlisovat zle a dobre bohy...
Zle bytosti se vam nezdaji divne s bozskym zranenim ktere pouzivaji zejmena paladinove tak bych byl zvedav na vas nazor kdyby paladin behal s rudou cepeli (negat zraneni)

Re: Nemrtví
Posted: 22:24 15. May 2009
by pepa48
existuje božské zranění, pozitivní zranění a negativní zranění pokud se nepletu... tim pádem kdyby zraňoval pozitivní energií, připadalo by mi to divný, ale myslim že na tý božský neni nic divnýho a mohl by s ní zraňovat prakticky každej
Re: Nemrtví
Posted: 22:43 15. May 2009
by Dilvish
V Karatě koupíš i pasti s božským zraněním
A ano, opakem negativního zranění je pozitivní.
Re: Nemrtví
Posted: 01:02 16. May 2009
by DenGrasse
božské zranění nemá jako takové s přesvědčením nic společného, mohou ho používat jak dobří tak zlí. je to v postatě zranění způsobené "vyšší silou", lhostejno zda dobrou či zlou.