Page 1 of 1

Špatně dané uhlí

Posted: 15:31 16. May 2009
by Czech_Luthor
Zdravim,
tak jsem našel uhlí ke kterému se nedá nijak dostat... neni to nic závažného, žejo ale tak hlásit se má vše :mrgreen:

JE to lokace : Alasijské vrchoviny, západní stezka, průchod (druhá lokace vedle přechodu k mostu u Dar Garagu).

Re: Špatně dané uhlí

Posted: 14:38 18. May 2009
by innfra
Czech_Luthor wrote:Zdravim,
tak jsem našel uhlí ke kterému se nedá nijak dostat... neni to nic závažného, žejo ale tak hlásit se má vše :mrgreen:

JE to lokace : Alasijské vrchoviny, západní stezka, průchod (druhá lokace vedle přechodu k mostu u Dar Garagu).
Jo to uhlí je nalepený na špatným míste, nejde těžit...