Špatně dané uhlí
Posted: 15:31 16. May 2009
Zdravim,
tak jsem našel uhlí ke kterému se nedá nijak dostat... neni to nic závažného, žejo ale tak hlásit se má vše
JE to lokace : Alasijské vrchoviny, západní stezka, průchod (druhá lokace vedle přechodu k mostu u Dar Garagu).
tak jsem našel uhlí ke kterému se nedá nijak dostat... neni to nic závažného, žejo ale tak hlásit se má vše
JE to lokace : Alasijské vrchoviny, západní stezka, průchod (druhá lokace vedle přechodu k mostu u Dar Garagu).