Page 1 of 1

vykupni ceny mecu

Posted: 18:25 16. May 2009
by bigbull666
Ted jsem byl prodat ocarovanej mec a ta cena se mi nejak nezdala.
- legury platinu jsem zaplatil 1800
- prisady stojej 12000

Za mec jsem dostal cca 17.500, coz by bylo v poradku, kdybych ho neocaroval kamenem za 10.000. Pokud me pocty neklamou, tak by se prodejni cena mela pohybovat kolem 28.000.

Zda se, ze jsou tam spatne zadany naklady na kamen duse protoze:
(12.000 + 1.800 + 1.000) * 120% = 17.760

Pouzil jsem tenkou formu a vrbovou nasadu coz velikost nakladu prakticky nemeni...

Re: vykupni ceny mecu

Posted: 20:05 16. May 2009
by monstera
bigbull666 wrote:Ted jsem byl prodat ocarovanej mec a ta cena se mi nejak nezdala.
- legury platinu jsem zaplatil 1800
- prisady stojej 12000

Za mec jsem dostal cca 17.500, coz by bylo v poradku, kdybych ho neocaroval kamenem za 10.000. Pokud me pocty neklamou, tak by se prodejni cena mela pohybovat kolem 28.000.

Zda se, ze jsou tam spatne zadany naklady na kamen duse protoze:
(12.000 + 1.800 + 1.000) * 120% = 17.760

Pouzil jsem tenkou formu a vrbovou nasadu coz velikost nakladu prakticky nemeni...
Mohu potvrdit, ceny kamene nejsou započítány nebo jsou započítány jen částečně, navíc jsou špatně nastaveny ceny velkého a obřího kamene u správce dílen.

Re: vykupni ceny mecu

Posted: 21:15 16. May 2009
by Czech_Luthor
Stejně tak i já... prodával jsem "bojové rukavice z lepší kůže s nefritem" ... nábízeli mi 5020zl. Chvilku nato ho Kora očarovala kamenem za 10 000zl a když jsem ho šel prodat dali mi jen 5178zl.

Re: vykupni ceny mecu

Posted: 09:50 17. May 2009
by nomis_b
hm, a jak pouzivate kamen? neoddelite ho od stacku stejnych kamenu ?
Tim by se totiz nemohla nacist cena kamene a tim padem by ste byli v dupe :?

Kdzy budete ocarovavat, je dobre tam dat celej stack a nic z nej neoddelovat.

Zkusim to nekdy prepsat, at se to bere podle neceho jineho ta cena, ale momentalne na to nejni cas. cekejte tak za 2 tydny.

Re: vykupni ceny mecu

Posted: 08:54 18. May 2009
by kucik
nomis_b wrote: Kdzy budete ocarovavat, je dobre tam dat celej stack a nic z nej neoddelovat.
nwnx_fixes oddělování od stacku řeší. Ty poroměnný se fakt kopírujou.

Re: vykupni ceny mecu

Posted: 10:18 18. May 2009
by nomis_b
hm, dobre tak ja si to zkusim sam treba u veci, co se po stahovani stackujou.

dneska vecer.

Re: vykupni ceny mecu

Posted: 16:53 18. May 2009
by nomis_b
kucik wrote:
nomis_b wrote: Kdzy budete ocarovavat, je dobre tam dat celej stack a nic z nej neoddelovat.
nwnx_fixes oddělování od stacku řeší. Ty poroměnný se fakt kopírujou.
OVERENO NEKOPIRUJE !!!

zkouseno na "sliz mutanta" promenna pro vetesnika..

Re: vykupni ceny mecu

Posted: 07:53 19. May 2009
by Theogil I
nomis_b wrote:
kucik wrote:
nomis_b wrote: Kdzy budete ocarovavat, je dobre tam dat celej stack a nic z nej neoddelovat.
nwnx_fixes oddělování od stacku řeší. Ty poroměnný se fakt kopírujou.
OVERENO NEKOPIRUJE !!!

zkouseno na "sliz mutanta" promenna pro vetesnika..
Souhlas, ověřeno, nekopíruje ověřeno na trofeji ... po oddělení neprodejná.

Re: vykupni ceny mecu

Posted: 10:26 19. May 2009
by kucik
OK, takže jsou nějak nakopnutý ty knihovny a já je nezkompiluju, protože jaara odmítá jinej systém, než ten co tam je :-/

Re: vykupni ceny mecu

Posted: 21:05 19. May 2009
by Czech_Luthor
Taky se hlásim... očarování rukavic s vytaženým kamenem z deseti = cena zvednuta asi jen o 100zl (5020zl - 5120zl)... vloženo všech deset cena zvednuta podle ceny kamenu (5020zl - 17286zl)

Re: vykupni ceny mecu

Posted: 14:18 20. May 2009
by nomis_b
jen tak pripominam, ze byla spatne nastavena cena velkeho kamene a ted by mela byt uz spravena na 50.000, takze kdyby byla nejaka chyka v tehle cene, tak ji prosim nahlaste. Diky.