Page 1 of 1
Vylepšená neviditelnost
Posted: 19:57 16. May 2009
by Radim
Doteď mi fungovala naprosto normálně,ale posledních pár dní mi přijde že to trochu zlobí.Měla by vydržet tak dlouho dokud se neprovede útok nebo útočné kouzlo nebo nevyprší doba trvání kouzla.Zajímalo by mě teda proč se mi zruší i když otevřu třeba jen bednu.
Re: Vylepšená neviditelnost
Posted: 19:59 16. May 2009
by DenGrasse
jak běžná, tak zlepšená neviditelnost se vžddycky zruší, pokud otevřeš kontejner (bednu, sud atd.) nevímejstli je to tak běžně nebo jen nathalii, ale je to tak velmi dlouho. u vylepšené neviditelnosti ti zůstane concealment, ale zmizí invisibility.
od nedávna ti ji také zruší těžba craftových surovin.
Re: Vylepšená neviditelnost
Posted: 20:09 16. May 2009
by Radim
Právě že ta vylepšená mi dřív zůstavala i když sem něco otevřel pokud se nemýlím.
Re: Vylepšená neviditelnost
Posted: 20:12 16. May 2009
by aster3
Radim wrote:Právě že ta vylepšená mi dřív zůstavala i když sem něco otevřel pokud se nemýlím.
zrejme to je udelatko pro "neviditelne lootery". jako prijit, zakouzlit inv a vybirat umi kazdy ... takze ja to uplne schvaluju at otevirani kontejneru zrusi invis. a kdyby bylo na mne tak bych implementoval do modulu nahodne dispell pasti ...
Re: Vylepšená neviditelnost
Posted: 20:24 16. May 2009
by Prometheus
Pri otvarani bedniciek inviz vdzdy mizne, je to tak od zaciatku... urcite.
Pri otvoreni pozostatkov ale ostava.
Re: Vylepšená neviditelnost
Posted: 20:25 16. May 2009
by Radim
zrejme to je udelatko pro "nevyditelne lootery".
Tak sem zrovna nepatřím

Re: Vylepšená neviditelnost
Posted: 20:44 16. May 2009
by DenGrasse
je to logický opatření, jestliže sou v lokaci kreatury a maj tam poklad, nebylo by normální, aby jim ho kdejakej neviditelnej čičmunda sebral pod nosem...
Re: Vylepšená neviditelnost
Posted: 21:38 16. May 2009
by kaz
je to tak, jak pise Prometheus, jakekoliv schranky-bedny, truhly, skrine apod, rusi neviditelnost, jen vybirani pozustatku po nepratelich ji nerusi (jeste ji nerusi stahovani a otevirani dveri co vim)