Page 1 of 3

souboj a eventualni nasledky...

Posted: 02:48 19. May 2009
by aster3
Dojde k boji dvou PC postav.Jeden je vitez, druhy je porazeny a je omraceny (je rad ze dycha).Vitez: *sebere porazenemu prsteny,stit,helmici...*

Re: souboj a eventualni nasledky...

Posted: 07:04 19. May 2009
by Tretas
Co to je zas za trapnou anketu? To je zase nějaký topic, kde se budou všichni lidi hádat?

Re: souboj a eventualni nasledky...

Posted: 07:50 19. May 2009
by Theogil I
Jak by napsal Rejty, řeší se tu kraviny :mrgreen: . Ale já bych odevzdal výbavu (nebo část zní), stejně si mi crafteři za den dva uděláme novou a co nejde udělat na to si vyděláme. :lol:

Re: souboj a eventualni nasledky...

Posted: 08:27 19. May 2009
by Marvin
:roll:

Re: souboj a eventualni nasledky...

Posted: 09:13 19. May 2009
by kaz
Rad bych, aby si nekteri lidi uvedomili, ze ne kazdy ma za mesic par milionu a muze rozdavat vybavu, jsou zde i hraci, co nechodi kazdy den vybit par bosu, nebo co nejsou 10 a vic hodin denne v dilne.

Re: souboj a eventualni nasledky...

Posted: 09:24 19. May 2009
by Tretas
kaz wrote:Rad bych, aby si nekteri lidi uvedomili, ze ne kazdy ma za mesic par milionu a muze rozdavat vybavu, jsou zde i hraci, co nechodi kazdy den vybit par bosu, nebo co nejsou 10 a vic hodin denne v dilne.
Nerozčiluj se, nemá to cenu, stejně pokud by tady v te anketě něco odhlasovalo, tak ve hře to ani nepoznáš :wink: Prostě vubec si takových pitomých příspěvků nevšímej.

Jinak s tím co píšeš máš pravdu.

Re: souboj a eventualni nasledky...

Posted: 09:35 19. May 2009
by Theogil I
kaz wrote:Rad bych, aby si nekteri lidi uvedomili, ze ne kazdy ma za mesic par milionu a muze rozdavat vybavu, jsou zde i hraci, co nechodi kazdy den vybit par bosu, nebo co nejsou 10 a vic hodin denne v dilne.
Ha .... co miliónů, ale miliard a trvalo mi to jen půl měsíce, kudy chodím tudy trousím věci z přeplněných batohů a občas mi upadne i nějaký ten měšec s pár drobnejma většinou tak kolem půl miliónu, to jen tak pro pořádek. No a vzhledem k tomu že jím pravidelně Deli, tak můj den trvá 25 hodin, proto si s postavami již na 1 lvl oběhnu všechny bossy světa a pak se v klidu 20 hodin věnuji craftu. :wink:

To jste dneska všichni zešíleli, co to je zase za témata a kraviny co tu všude kolem řešíte, nezapoměli jste náhodou, že se jedná o hru?

A k anketní otázce ... snažil jsem se vyjádřit, že život a to jakýkoli byť složený z jedniček a nul má pro mě osobně nezměrně vyšší hodnotu než kus oceli či čehokoli jiného ... doufám, že teď už to bylo zřetelnější.

Re: souboj a eventualni nasledky...

Posted: 09:57 19. May 2009
by nomis_b
maximalni pochopeni pro odevzdani casti vybavy:

a) je to napr pivo, jidlo,, nejaka blbost...
b) zrovna vezu 100 mecu z Tatrtenu, tak jim 1 dam
c) zrovna stahnute kozky (i z bosse, pokud me u nej najdou)


Ale to jen protoze jsem to zrovna ziskal Urcite bych jim nedal nic ze "stale" vybavy.

Re: souboj a eventualni nasledky...

Posted: 10:02 19. May 2009
by Daanri
Zbytocne o tom diskutovat, tohle tu nikdy nebude zakotvene v systeme alebo v pravidlach. Preco by mal nejaky hrac z donutenia davat inemu hracovi vybavu, na ktoru bud dlho setril alebo ktoru narocne ziskal len tak preto, ze ho porazil v CvC.

Re: souboj a eventualni nasledky...

Posted: 10:27 19. May 2009
by Bahnak
Juhuuu, dospel jsem do stadija typu Rejty: REŠITE TU KRAVINY!

Re: souboj a eventualni nasledky...

Posted: 10:29 19. May 2009
by Daanri
Neee stadijum Rejtyho je uz take, ze tie KRAVINY UZ VUBEC NECTE, pretoze je z nich znechuteny. :roll:

BTW: Osobne sa tomu uz ani necudujem po poslednych dnoch, asi bude nieco vo vzduchu.

Re: souboj a eventualni nasledky...

Posted: 10:36 19. May 2009
by kucik
Laskavě prestaňte fórum spamovat nesmyslnejma a ironickejma vláknama podobnýho typu. Pokud se potřebuješ na něco zeptat, pošli zprávu nějakému DM.

Ani mě už takové věci nebaví číst.

DM spam

Posted: 18:05 19. May 2009
by aster3
Jako vubech nechapu ty vase reakce na toto. Prijde mi ten dotaz docela normalni.Zajima mne nazor hracu na danou situaci a zaroven byhch rad vedel jakou ma Thalie hracskou zakladnu. Topic nebyl zalozen jako provokacni nybrz informacni. A to ze se nejake DM nebo nekdo zle vyspi a povazuje to za nevim jaky nehorazny topic a zamkne to, tak to vubec nechapu. Porusil sem snad nejake pravidla ? Nebo se nekdo proste jen zle vyspal ?

A co se tyce spamu tak si prectete odzacatku kolik je spamu a kolik je konstruktivnich odpovedi k tematu vlakna. A co je nejsmutnejsi ze sami DM a WB si tu spamujete forum. Nenasel sem v tom vlakne ani jednu jedinou normalni odpoved. Mozna jednu polovicni. Mozna by ste vy mohli prestat spamovat a kdyz se vam vlakno nelibi tak proste nereagovat, co vy na to ? :wink:

Re: DM spam

Posted: 18:28 19. May 2009
by kucik
Zamknul jsem to já, protože tuto anketu jsem bral jako ironizující otázku. Pokud jsem se spletl, tak se omlouvám, ale pokud mám brát otázku věcně, přijde mi nesmyslná. Při zabití hráče máš možnost sebrat to, co ti hra sebrat dovoluje a chtít po někom něco víc je, mírně řečeno, hloupé.

Re: DM spam

Posted: 18:42 19. May 2009
by aster3
kucik wrote:Zamknul jsem to já, protože tuto anketu jsem bral jako ironizující otázku. Pokud jsem se spletl, tak se omlouvám, ale pokud mám brát otázku věcně, přijde mi nesmyslná. Při zabití hráče máš možnost sebrat to, co ti hra sebrat dovoluje a chtít po někom něco víc je, mírně řečeno, hloupé.
O tom by se zase dalo zase diskutovat. Hra ti taky nedovoluje nekoho znasilnovat zejo. Stejne jak ti nedovoluje nekomu vzit ten prsten. Stejne ti hra (jeji system) nedovoli postavu zranit urcitym zranenim jako treba rozparat bricho, nebo useknout nohu. Proste bud zabijes nebo nezabijes.

A kdyz uz chces skutecne vedet proc sem se na to ptal tak to fakt prisaham ze to nebylo ironicky nybrz sem si vzpomel jak mi kamos (s kterym hraju na equilibrii) napsal ze ve hvezdickach ukradl jakysi amulet spici postave u ohniste. Stylem *opatrne ti uvolni amulet a schova si jej do kapsy* hrac mu tedy ten predmet vydal. A kdyz se probudil tak zlodej byl samozrejme fuc, po nejakem case byly spolu na vyprave a okradeny porad nadaval ze mu nekdo ukradl amulet. Pritom to byl prave ten zlodej ktery s nim byl na vyprave. Takhle to bylo mineno.

Proto nechapu tvoji reakci. Byl by sem rad kdyby se tema odemklo a pripadne vklidu nehalo psat hrace jestli by byli ochotni nebo ne. To co sem videl v tom topicu tak je mi jasny vysledek. kazdy jen hrabe a hrabe, popripade nekoho zabije ale kde pak je ten RP modul o kterem se tu tak hodne mluvi ?