Page 1 of 1

Starý verze kytek

Posted: 10:15 19. May 2009
by ravangorn
V Prahvozdu v lokaci s čelistnatkama jsou u stromu 3 kytky ginseng. Nedají se sbírat, jen otevřít a z každé sebrat jednu jako z truhly. Jejich nápis je bílý namísto zeleného, ale zpracovat se dají a lektvary z nich jsou taky funkční.
Jen asi zapomenutý kytky...

Re: Starý verze kytek

Posted: 22:14 22. May 2009
by Dilvish
Stejně zastaralý bylinky jsou někde mezi Tartenem a Doubkovem, jde o kantip. Bohužel si ale nepamatuji přesnou lokaci.

Re: Starý verze kytek

Posted: 18:18 23. May 2009
by monstera
Dilvish wrote:Stejně zastaralý bylinky jsou někde mezi Tartenem a Doubkovem, jde o kantip. Bohužel si ale nepamatuji přesnou lokaci.
pkud vím, je to první lokace za křižovatkou u Tartenu směrem na Dobkova je to na pravo od cesty

Re: Starý verze kytek

Posted: 18:27 23. May 2009
by DenGrasse
Thalie má 1000 lokací a když se otevře tool, nejsou seřazený tak jako ty ve hře... :wink:
Bez přesnýho názvu lokace s tim nikdo nic dělat nebude.

Re: Starý verze kytek

Posted: 20:47 23. May 2009
by kaz
Dilvish wrote:Stejně zastaralý bylinky jsou někde mezi Tartenem a Doubkovem, jde o kantip. Bohužel si ale nepamatuji přesnou lokaci.

Severni vresoviste - vlci stezka

Opraveno