Page 1 of 1

Nevacha hra

Posted: 16:11 20. May 2009
by cmon
Zdravím mohl byste mi někdo poradit kámoš naistaloval NWN, řpipojil se na thali, založil postavu a když chvili hral tak ho to vyhodilo a napsalo mu to tu tabulku odesílat/neodesílat...mohl byste pls někdo poradit?

Re: Nevacha hra

Posted: 16:16 20. May 2009
by kucik
Neodesílat :mrgreen:

Tahle hláška se ti ve windows objeví, pokud program spadne. Pokud se mu to děje častěji, zkusil bych to nějak řešit. Minimálně víc popsat. Je pravděpodobné, že to bude něco s grafikou, takže zkuste měnit detail, ovladače karty atp.

Re: Nevacha hra

Posted: 16:18 20. May 2009
by cmon
díky zatím zkusíme to cos psal pak kdyžtak ještě napíšu