Page 1 of 1
Nevacha hra
Posted: 16:11 20. May 2009
by cmon
Zdravím mohl byste mi někdo poradit kámoš naistaloval NWN, řpipojil se na thali, založil postavu a když chvili hral tak ho to vyhodilo a napsalo mu to tu tabulku odesílat/neodesílat...mohl byste pls někdo poradit?
Re: Nevacha hra
Posted: 16:16 20. May 2009
by kucik
Neodesílat
Tahle hláška se ti ve windows objeví, pokud program spadne. Pokud se mu to děje častěji, zkusil bych to nějak řešit. Minimálně víc popsat. Je pravděpodobné, že to bude něco s grafikou, takže zkuste měnit detail, ovladače karty atp.
Re: Nevacha hra
Posted: 16:18 20. May 2009
by cmon
díky zatím zkusíme to cos psal pak kdyžtak ještě napíšu