Page 1 of 2
Subrasy
Posted: 16:11 20. May 2009
by Sielencer
Zdravím,
Měl bych jednu připomínku, nevím zda je to záměrně nebo je to chybička,
ale po zvolení subrasy Šedý elf a lognutí se dohry jsem přišel o 2 body do statů.
Po spuštění jsem se mi staty změnili

+2Int, -2Síla (šedý elf) a -2Dex.
Takže se mi ztrhl bonus pro klasického elfa ale jeho znevýhodnění (-2Con) mi i posléze zůstalo.
Zároveň bych chtěl poprosit o smazání popřípadě přezkoumání zatím jediné postavy na acc. Sielencer.
Děkuji

Re: Subrasy
Posted: 16:15 20. May 2009
by DenGrasse
Bonusy a postihy klasického elfa se projeví už při tvorbě postavy (náročnost bodů do jednotlivých atributů). U šedého elfa by se ti po logu do hry mělo změnit STR o -2 a INT o +2 (oproti tomu jak jsi vyrobil postavu v editoru), pokud je to jinak, je to špatně.
Re: Subrasy
Posted: 18:11 20. May 2009
by Daanri
Postavy sa nemazu.
Re: Subrasy
Posted: 20:42 20. May 2009
by Sielencer
To jsem si myslel, mám tedy počkat až se to opraví nebo mužu si už postavu vytvořit a problém se doladí behěm hry?
Re: Subrasy
Posted: 22:01 20. May 2009
by kucik
Zkus to prosim znovu. Je mi divny, ze by se takova chyba objevila az ted, tak pujde nejspis o nejakou nahodu.
Re: Subrasy
Posted: 22:11 20. May 2009
by Sielencer
už jsem to zkusil, opět stejná chyba... Pujde to dodatečně opravit? Nechtěl bych si totiž vytvářet 3. stejnou postavu

Re: Subrasy
Posted: 22:31 20. May 2009
by kucik
Ajo, nasel jsem tam chybu. Nejak nechapu, ze si jinikdo nevsimnul doted.
Re: Subrasy
Posted: 22:38 20. May 2009
by DenGrasse
musela nastat nějak později, mně se tohle (snad) nestalo...
Re: Subrasy
Posted: 22:46 20. May 2009
by Sielencer
A mohli by jste mi tu postavu teda upravit? jsem s ní totiž již ve hře
Re: Subrasy
Posted: 23:03 20. May 2009
by kucik
Jednodussi by asi bylo smazat ti ji, aby sis ji udelal znova. Upravuje se to dost tezko. Nemam na to pripraveny nastroje.
Re: Subrasy
Posted: 23:12 20. May 2009
by Sielencer
Aha, nemel jsem byt tak hrr. Ale jediná uprava co je třeba je +2Dex sice se v tom nevyznám ale zas tak složitě to nezní

. Kdyby to ovšem nešlo jinak, nebudu dělat komplikace ale kdyby se mi vratil ten jeden lvl bych se určitě nezlobil

Re: Subrasy
Posted: 23:22 20. May 2009
by kucik
Napis mi jmeno postavy a odlogni se.
Re: Subrasy
Posted: 23:23 20. May 2009
by Sielencer
Don Carravagi - Už tam mám dva, tak jestli je možno tak toho na 0lvl smazat at se tam neplete
diky
Re: Subrasy
Posted: 23:30 20. May 2009
by kucik
Hotovo
Re: Subrasy
Posted: 23:35 20. May 2009
by Sielencer
Ne tak docela, Dex zustala stejná a jako by se akorát znovu započítaly vlastnosti grey elfa (celkově už po druhé) a navíc mi z invu zmizely všechny až na "server" veci a zustal jsem nahy jen s plastem v lese
