Page 1 of 1

Stackování vlastností

Posted: 20:06 20. May 2009
by zachy
koupil jsem si plášt z mag odolnosti 12 a mam brneni co ma 10. a mam mag odolnost jen 12. Nemelo by se to stackovat? :)

Re: Stackování vlastností

Posted: 20:44 20. May 2009
by Prometheus
Pri magickej odolnosti sa rata item s naj-bonusom. Nescitava sa to.

Re: Stackování vlastností

Posted: 12:39 24. May 2009
by Xaarth
zachy wrote:koupil jsem si plášt z mag odolnosti 12 a mam brneni co ma 10. a mam mag odolnost jen 12. Nemelo by se to stackovat? :)
Kdyby se to sčítalo, tak by šlo dosáhnout neskutečných čísel.

Re: Stackování vlastností

Posted: 13:42 24. May 2009
by Kiri
mam pocitt, ze se to nekde zminuje v nwn...