Page 1 of 1

Vlastní makra

Posted: 15:31 22. May 2009
by zachy
Tak mě tak napadlo... když mám první dva útoky rychle za sebou a klasicky dávám srazeni a pak cilenej zasah:ruka, Jestli by se to nedalo smrsknout do jednoho jedinyho tlacitka?

Re: Vlastní makra

Posted: 18:34 22. May 2009
by kucik
Těžko.

Re: Vlastní makra

Posted: 19:18 22. May 2009
by nomis_b
nahodou neco pro automaticky zaply:
expertyze, rychla strelba, drtivej utok ?

Vzdy s kazdym zacatkem souboje zacinat zmacknutim Fka je votravny..