Nevím jak se připojit
Posted: 16:18 22. May 2009
Zdravím
Vše jsem stahnul a nainstaloval, ale nevím co dál. Dám více hráču, ale tam jak si chci vytvořit učet, tak mi to napíše něco ve smyslu, že nemám oprávnění nebo něco podobného.
Prosím pomoc:)
Vše jsem stahnul a nainstaloval, ale nevím co dál. Dám více hráču, ale tam jak si chci vytvořit učet, tak mi to napíše něco ve smyslu, že nemám oprávnění nebo něco podobného.
Prosím pomoc:)