Page 1 of 1

Nevím jak se připojit

Posted: 16:18 22. May 2009
by AnThrax
Zdravím
Vše jsem stahnul a nainstaloval, ale nevím co dál. Dám více hráču, ale tam jak si chci vytvořit učet, tak mi to napíše něco ve smyslu, že nemám oprávnění nebo něco podobného.

Prosím pomoc:)

Re: Nevím jak se připojit

Posted: 17:25 22. May 2009
by Phantorris
Vyplnil jsi veřejný klíč?
viz bod 3. http://thalie.pilsfree.cz/jak-se-pripojit-34.htm

Re: Nevím jak se připojit

Posted: 17:35 22. May 2009
by AnThrax
Phantorris wrote:Vyplnil jsi veřejný klíč?
viz bod 3. http://thalie.pilsfree.cz/jak-se-pripojit-34.htm
No vyplnil, ale pořád mi to píše "Máš zakázán přístup"

:( :(

Re: Nevím jak se připojit

Posted: 17:46 22. May 2009
by Czech_Luthor
Ehm a nemáš klíč ze Score, že nie?

Re: Nevím jak se připojit

Posted: 17:48 22. May 2009
by AnThrax
Mám z rapidu, ale teď jsem se registroval na biowaru a tam jse msi udělal účet a jde mi teĎ připojit a jsem na vytvoření postavy, tak to asi pujde :)