Page 1 of 1

Leštidlo na Phenalop

Posted: 18:03 22. May 2009
by Czech_Luthor
Když ho chci koupit po deseti kusech, můžu jen jednou, pak zmizí a nedá se koupit dokud neproběhne rest

Je to v Karathské dílně

Re: Leštidlo na Phenalop

Posted: 19:20 22. May 2009
by nomis_b
Czech_Luthor wrote: Je to v Karathské dílně
jo bude to ve vsech dilnach. mi tam uteklo zadat, at ho je nekonecne hodne.

bohuzel sem ted odriznut od toolu no. pokud to nikdo nenastavi v obchode:

no_tc_br_obchod

tak asi budes cekat dlouho. Ale jelikoz se da koupit po 1 kuse, tak to snad pujde prezit chvilku.

Re: Leštidlo na Phenalop

Posted: 10:50 23. May 2009
by Czech_Luthor
hehe néé jako já to jen hlásim žejo, zas tak moc s phenalopem nedělám, ale někoho by to mohlo trošku naprdnout. Já na něj zatim nemám nárok