Page 1 of 2

Neobvyklé setkání

Posted: 13:57 23. May 2009
by Grunt
Popíšu vám co se mi stalo dnes asi před 10ti minutami.

Doren jde skryt z Karathy do Ivory, když těsně před vesnici kolem něj proběhne zjevně elfí postava. Zdal se nějaký podezřelý tak se za ním otočil a kousek šel. Po chvilce pozorování se ona neznámá postava v kápi stávala čím dá více podezřela, když zničeho nic zahodila rybu a nějaký drahý kamen. To už se Dorenovi vůbec nelíbilo protože několikrát již na tomto úseku cesty odstraňoval pasti a takový drahokam, to je dobrá návnada. Přidal tudíž do kroku a dál sledoval onoho elfa. Když ho viděl u křižovatky jak jen tak zabije srnku, nechá ji tam ležet a utíká dále rozhodne se vystoupit ze stínu s lukem v ruce a zakřičet. "Héj, stujte!" Bez odezvy, neznámy utíkal směr na Karathu, v tom v něm hrklo, co kdž příště nepotká tenhle blázen srnku, ale třeba dítě? Rozhodl se ho tedy během následovat. V další lokaci Doren zařval "Stuj, nebo střelím *zamíří na něj lukem*". V tom se neznámy zastavil, vytahl luk a začal pálit. Doren palbu opětoval a druhým šípem neomylně skolil nepřítele, doběhl k němu, zjistil životní funkce a vylečil jej. Když se neznámy postavil na nohy, na Dorenovo *strhne mu kapi* bylo zareagovano útěkem, proto Doren nevahal a začal opět střílet. Cela situace se až po lečeni opalovala, po té na *Stojí mu na hrudi a sudnává mu kapí* bylo zareagováno opět útěkem. Po další salvě šípu již, ale došlo kouzlo vyleč lehká zranění a tak měl elf smůlu. Po poslaní tellu do záhrobí, že mu strhává Doren kápi jsem se nedočkal odpovědi, jen respawnu a zmizení těla...

Dohrál jsem to tedy tak, že jsem přišel za stražným a vyzkoušel jestli ve hře není DM, nebylo. Napsal jsem tedy hráči že to nechci rozmazávat na foru a ať mi napíše co Doren viděl když mu ztrhl onu kápi. Opět nic...

Jen doplním:
1) Jméno postavy: Isendel llphukiir (snad jsem to nezkomolil)

2) Začal jsem pálit dobou, když už jsem měl dávno vyhlášený "Odpor". (teda vlastně on začal, když už jsem ho já měl dávno vyhlášený)

Re: Neobvyklé setkání

Posted: 14:24 23. May 2009
by Krata
Mrknem na něj, každopádně to bylo z jeho strany dost špatně zahrané.

Re: Neobvyklé setkání

Posted: 14:34 23. May 2009
by Grunt
No mi jde hlavně o to jestli je, či není Drow, ať vím jak to hrát :(

Re: Neobvyklé setkání

Posted: 14:53 23. May 2009
by Krata
To nezjistíme dokud se na něj nekouknem.. už tu byli případy, kdy si asi hráč ani nepřečetl pravidla.. zabíjel obyvatele protože jsou z nich expi a nepsal vůbec RP apod... Často je někdo zabije a už se neukážou

Re: Neobvyklé setkání

Posted: 14:57 23. May 2009
by Daanri
Mozno je to totalny zaciatocnik, ktory nevie ani ako pouzivat tell, ani ako hrat a ani sa neunuval citat pravidla na fore. Casto sa takto prave chovaju male deti, ktore sem pridu hrat. Je len otazne ci sa dany hrac chce naucit hrat, alebo nebude mat ani zaujem sa nieco ucit. Najlepsie ked mu to nejaky DM vysvetli ako to tu funguje a hraci ho v hre zaucia ako hrat RP.

Re: Neobvyklé setkání

Posted: 15:24 23. May 2009
by Czech_Luthor
Jinak Acc toho hráče je Pedro22

Re: Neobvyklé setkání

Posted: 15:38 23. May 2009
by Grunt
Teď jsem ho potkal v Karatě a psal mu tell.. neodpovida, vysvětloval jsme mu v něm jak se pišou telly.. nic.. jen předemnou zdrhal :(

Re: Neobvyklé setkání

Posted: 15:59 23. May 2009
by Czech_Luthor
Odmítá komunikovat, jak RP tak OOC, ale nevypadá jako někdo kdo by RP neuměl, stačí jeho popisek.

Re: Neobvyklé setkání

Posted: 17:43 23. May 2009
by Kiri
takze vas chce vlastne jenom nastvat... :mrgreen:

Re: Neobvyklé setkání

Posted: 17:21 24. May 2009
by Pajule
muhahahahaha jak originální , to tu ještě nebylo :wink:

Re: Neobvyklé setkání

Posted: 18:03 24. May 2009
by Skipp
Hej eru, na toho si uz aj Sinta posvietil ked ho nacapal ako vrazdi veverky..mne ale odpovedal na otazku "preco zabil tu veverku?" odpovedou "nelibila se mi"
Zdrhol tak som ho prenasledoval a o lokaciu dalej vrazdil jelene tak som zakrocil a strhla sa bitka,tak som ho paralizoval a hned sa odhlasil, parkrat daval relog lenze sa stale prihlasil paralizovany tak sa na to potom vybodol

Re: Neobvyklé setkání

Posted: 18:08 24. May 2009
by Czech_Luthor
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tal tohle mi zabilo :lol: :lol:

Re: Neobvyklé setkání

Posted: 18:49 24. May 2009
by Pajule
šak říkám , začínáme tu mít vííc a víííc originální úkazy podivných bytostí, divim se ,ž e je ještě mágové z university nezkoumají jako podivný úkaz

Re: Neobvyklé setkání

Posted: 19:03 24. May 2009
by Grunt
Hele... nespamujte mi moje vlákno o hrdinném zabití drowa!

Re: Neobvyklé setkání

Posted: 19:10 24. May 2009
by Czech_Luthor
Aby ses neozval elfe!!