nemám oprávnění číst přílohy
Posted: 19:59 23. May 2009
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory..
tohle mám v každým příspěvku, kde je nějaká příloha, dokonce i ve svejch vlastních
tohle mám v každým příspěvku, kde je nějaká příloha, dokonce i ve svejch vlastních