Page 1 of 1

nemám oprávnění číst přílohy

Posted: 19:59 23. May 2009
by photter
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory..

tohle mám v každým příspěvku, kde je nějaká příloha, dokonce i ve svejch vlastních :(

Re: nemám oprávnění číst přílohy

Posted: 08:47 25. May 2009
by photter
hééééj....nechcete se mi na to někdo podívat ?

Re: nemám oprávnění číst přílohy

Posted: 10:51 25. May 2009
by kucik
To je ten týdenní ban :D

Re: nemám oprávnění číst přílohy

Posted: 13:48 25. May 2009
by photter
neser
a nespamuj :-p