Page 1 of 1

Pozdravy z Equilibrie

Posted: 18:40 24. May 2009
by kokosak
Tak jako pozdraveníčko z EQ všem co se přesídlili sem, dovolím si sem poslat jeden odkázek. Můžete kouknout i ostatní, co jste tam postavu neměli, ale jen když budete hodný ;)

http://www.equilibrie.cz/forum/viewtopic.php?t=3916

Re: Pozdravy z Equilibrie

Posted: 19:08 24. May 2009
by aster3
Tak k tomu neni co dotat ... Good Work

Re: Pozdravy z Equilibrie

Posted: 00:33 25. May 2009
by Skipp
ty kokso dobre to vyzera ,by som si vedel predstavit nwn ako 3d first-person game :)

Re: Pozdravy z Equilibrie

Posted: 17:57 25. May 2009
by kokosak
Diky :)

Re: Pozdravy z Equilibrie

Posted: 19:18 25. May 2009
by kucik
Pěkný, jenom to zkus s míň kroucenou kamerou, ať je i něvo vidět :)

Re: Pozdravy z Equilibrie

Posted: 08:14 28. May 2009
by kokosak
Ale nojo, furt. Lidi dneska. :p

Re: Pozdravy z Equilibrie

Posted: 09:18 28. May 2009
by Pajule
moooooc pěkný :) :) :) :twisted: