Page 1 of 1
Nejzajímavější okamžik
Posted: 12:41 29. May 2009
by Krata
Každý sem napiště svůj zajímavý zážitek ze hry.. nemusí to být jen IC hlášky a situace, ale i DM pohled na hru, hlášky po tellu, překvapení u carftu apod.

. Pak se může odhlasovat nejzajímavější okamžik ze hry.
Začnu já:
Nevěděl sem že DM práce zahrne tolik věcí, nedávno mě celkem překvapil porod. Prodobní bába byla půlorčice barbarka, tak při rodění trochu chlastala, přinesl jsme za ní vědro vařicí vody a zjistil, že nevim k čemu se používá. Došlo mi že o těhle věcech skoro nic nevim, nakonec sem ji ale použil správně a porodil dvojčata

.
Re: Nejzajímavější okamžik
Posted: 14:38 29. May 2009
by Tretas
Tak můj ne zrovna zážitek se stal dneska 14:17 (par minutek po restu) jsem se hned podíval k mistru Astorotovi.
Druhý docela veselejší:
Jdeme 3 vrahové najatí pocestným obchodníkem. Rozhodneme se že obchodníka zabijem a vezmem mu zlato. Vytáhnu meč přistoupím k němu ze zadu a napíšu
*meč mu vší silou zarazí do krku* v zápětí se obchodník rozběhne a řve:
za tohle zaplatíte!. No měl tu smůlu že jsem spíš lučištník, takže to schytal o pár metrů dál.

Re: Nejzajímavější okamžik
Posted: 15:12 29. May 2009
by Pajule
moje nejvěší překvapení , za poslední dobu bylo , když postava seděla u ohně.Já sem potřebovala něco dodělat tak tam sedim po nějakejch 15min kouknu , ohen v plamenech kun nikde...taksem chvilku byla mimo , naštěstí mikrospánek postavy se dá taky zahrát..

Re: Nejzajímavější okamžik
Posted: 16:49 29. May 2009
by Marvin
Pajule wrote: ohen v plamenech
To by ma tiez prekvapilo

Re: Nejzajímavější okamžik
Posted: 17:38 29. May 2009
by marii
Marvin wrote:Pajule wrote: ohen v plamenech
To by ma tiez prekvapilo

i mne..a takovych nas asi bude vic:)))
Re: Nejzajímavější okamžik
Posted: 18:06 29. May 2009
by innfra
No, možná ne, když by magickej oheň zapálil ohniště a pak nečekaně díky důsledku nevim čeho vznítil normální oheň, tak by se to dalo teoreticky vysvětlit, ale v praxi by to hořelo pořád stejně, jen místo modrýho plamenu by byl normální...
Re: Nejzajímavější okamžik
Posted: 18:12 29. May 2009
by Tretas
Mohli by jste sem psát jen zajimave okamžiky? Bylo by to zajimavější než spam...
Re: Nejzajímavější okamžik
Posted: 23:16 29. May 2009
by Pajule
marii wrote:Marvin wrote:Pajule wrote: ohen v plamenech
To by ma tiez prekvapilo

i mne..a takovych nas asi bude vic:)))
no ohen + klády co byli kolem něj božééé vy ste hrozný marii máš držet se mnou
prostě momenty kdy sem já nejvíc překvapená je , když sem afk , DM si mi všimne a něco mi provede

Re: Nejzajímavější okamžik
Posted: 14:37 31. May 2009
by Dilvish
Tretas wrote:...dneska jsem se hned podíval k mistru Astorotovi.
Největší překvapení je vždycky lag

Za ty roky s nwn mě stejně vždycky naštve, rozesměje, zhysterčí, pobaví, když se škubne hra a pak se rovnou načítá podsvětí.
Posledně mi po záškubu spadla hra, po nalogování jsem zjistil, že mě uštípal krab (po 1-2 damage postavu na 7. úrovni).