Page 1 of 2
Zabanovaný účet
Posted: 13:08 29. May 2009
by Wolf
Mám otázku na tým Thalie.
Kdysi jsem tu hrával postavu (Wolfgara) Jenže po neschodě s jedním DM jsem postavu přestal hrát a poté mě tížil čas a nehrál jsem vůbec. Po dlouhé době, kdy jsem se chtěl znovu připojit na server Th zjistím že mám BAN. Když si přečtu "tresty hráčů" Vidím, že je napsáno "PiAnO, Deadlymoon, Wolf_cz mají BAN"
Nechápu proč jsem tam napsaný s ostatníma hráčema? Jestli jsem nějak nadával nebo jsem provokoval DM.. netuším. Rád bych aby se to nějak objasnilo.
Re: Přání
Posted: 13:54 29. May 2009
by kucik
Jsi si opravdu jistý, že chceš tvrdit, že tyto účty nejsou tvoje?
Účty Wolf, PiAn0, Wolf__cz, Deadlymoon používají stejná nastavení, stejné IP adresy, stejná hesla, stejné klíče a stejné maily.
Chceš-li tvrdit, že je to náhoda, popřemýšlej o lepší historce.
edit: Přejmenoval jsem vlákno, abych ho nemusel rovnou přesunout do koše. Vlákna s podobně nicneříkajícím názvem se jinak mažou.
Re: Zabanovaný účet
Posted: 14:36 29. May 2009
by Wolf
Ehm, ano jsem si na 100% jistý, že to není jedno a totéž. Nevím vůbec, kde se na tohle přišlo. stejná hesla atd. všechny acc co jsi právě vyjmenoval, jsou upůně odlišní hráči.
Muj jediný účet je jen a pouze Wolf__cz.
Re: Zabanovaný účet
Posted: 15:00 29. May 2009
by kucik
Chceš říct že ty další tři lidi, se kterými máš společnou linku do netu náhodou vyplnili stejný přihlašovací email, jako ty, čistě náhodou se zaregistrovali ve stejné době a asi díky nějaké dočasné telepatii si vymysleli stejné heslo jako ty?
Divíš se, že tomu nevěřim?
Re: Zabanovaný účet
Posted: 15:15 29. May 2009
by Wolf
Nedivím se, že tomu nevěříš, okolnosti tomu nasvědčují. Ale připojení na net máme víc jak tři lidi stejné.
Nevidím důvod, proč bych si měl dělat tři Acc a za všechny naráz hrát.. to bych to asi těžko uhrál. A to, že mají stejné HESLO a EMAIL mi příjde jako velká chyba. Nechápu to.. leda by to byla opravdu podviná náhoda. Nerozumím tomu jak je to možné.
Re: Zabanovaný účet
Posted: 15:16 29. May 2009
by Wolf
A ještě pokud vím, nejde si dát Email na acc který už tu je.
Re: Zabanovaný účet
Posted: 15:25 29. May 2009
by kucik
Wolf wrote:A ještě pokud vím, nejde si dát Email na acc který už tu je.
Jde.
Re: Zabanovaný účet
Posted: 15:50 29. May 2009
by kokosak
Na EQ byli skutečně Piano a Wolf dva různí hráči, o Deadlymoonnovi, nebo jak je to tu, nevím.
Re: Zabanovaný účet
Posted: 15:51 29. May 2009
by Wolf
V tom případě opravdu nevím, viděl bych to na nějákou chybku ohledně toho, že na síť se připojuje více lidí... Nevím, moc tomuhle nerozumím. Opravdu je to divné a příjde mi to jako blbost, aby všechni tři měli stejné heslo a Emaili...
Re: Zabanovaný účet
Posted: 15:52 29. May 2009
by Wolf
kokosak wrote:Na EQ byli skutečně Piano a Wolf dva různí hráči, o Deadlymoonnovi, nebo jak je to tu, nevím.
Díky Ezi
Re: Zabanovaný účet
Posted: 15:59 29. May 2009
by kucik
kokosak wrote:Na EQ byli skutečně Piano a Wolf dva různí hráči, o Deadlymoonnovi, nebo jak je to tu, nevím.
Je možné, že PiAn0 s tím nesouvisí a třeba jen bydlí blízko sebe, ale ostatní tři accounty skoro jistě založil jeden člověk.
Re: Zabanovaný účet
Posted: 16:17 29. May 2009
by Wolf
s Deadlymoonem se znám... je možné, že .. rhm *polkne* že by si vzal muj email i heslo, ale nechápu proč by to dělal...
O tom bych si s ním mohl promluvit.
Ale teď zpět k BANU. Šlo by tedy udělat vyjímku na ty zbylé acc?.. nebo jen Wolfa__cz.. hlavně tohoto.
Re: Zabanovaný účet
Posted: 16:20 29. May 2009
by kucik
Proberem to a pokud ano, vyřešim vyjímku a dám vědět.
Re: Zabanovaný účet
Posted: 23:52 29. May 2009
by Radim
Kuciku přidávám se taky na stranu Wolfa...Ty účty ktetré jmenuješ rozhodně nejsou jeho,vždy se připojoval pouze pod Wolf_cz
Carcaroth

Re: Zabanovaný účet
Posted: 17:19 10. Jun 2009
by Wolf
Myslím si, že už by tým mohl mít rozhodnutí co se týče mého Banu.
Rád bych tedy slyšel jak jste se rozhodli?