Page 1 of 1
nefunguje špalek
Posted: 17:07 29. May 2009
by Jachym
Pokazil se špalek na dřevařinu v dílnách v Karathe , dejte tam ještě jeden ty dílny stejně nestíhají a nebo doplnte druhe dílny které jsou poloprázdné . V Karathe to vo nervy není na čem dělat ! ! !
Hlasil jsem to několikrate DM a nic nikdo se neozval.
Re: nefunguje špalek
Posted: 17:12 29. May 2009
by Daanri
Chyby sa nehlasia DM v hre, na jednej strane to zbytocne DM otravuje a na druhej DM s tym nic nemaju, DM ti to neopravi. Chyby sa hlasia WB na fore do prislusnych topicov.
Re: nefunguje špalek
Posted: 17:20 29. May 2009
by MaSo
Muj chytry usudek mi napověděl že by nebylo od věci vyzkoušet zda funguje věc na opravu špalků.....a ona...funguje...takže už je všechno v cajku....pro přiště pro všechny ostatni kdyby nahodou....použije tu věc kterou prodava spravce dilen... a menuje se to sepsana žadost na opravu zařzeni...*pokyve hlavou*
Re: nefunguje špalek
Posted: 18:03 29. May 2009
by Jachym
Problemek vyřešen - jako autor , prosím o zamknutí , popř smazaní topicu . Děkuji.