Karathský vyvolávač
Posted: 10:24 31. May 2009
Po tom co vyvolávač hulákal naprázdno,tak teď má problém s diakritikou.
Zobrazují se místo háčků a čárek otazníky.
C.B.
Zobrazují se místo háčků a čárek otazníky.
C.B.
Pracuje se na nápravě.Radim wrote:Po tom co vyvolávač hulákal naprázdno,tak teď má problém s diakritikou.
Zobrazují se místo háčků a čárek otazníky.
C.B.