Page 1 of 1

Karathský vyvolávač

Posted: 10:24 31. May 2009
by Radim
Po tom co vyvolávač hulákal naprázdno,tak teď má problém s diakritikou.
Zobrazují se místo háčků a čárek otazníky.


C.B.

Re: Karathský vyvolávač

Posted: 11:11 31. May 2009
by kucik
Radim wrote:Po tom co vyvolávač hulákal naprázdno,tak teď má problém s diakritikou.
Zobrazují se místo háčků a čárek otazníky.


C.B.
Pracuje se na nápravě.