Page 1 of 2
dynamický tulec
Posted: 07:15 02. Jun 2009
by Skipp
...prosím vás tie šípy sa mi najprv zobrazovali dober ale hneď ako som zakúzlil dve kúzla po sebe a postava sa dala do tej známej shaolinskej pózy tak sa celá dynamika rozpadla a tak som ju vypol lenže šípy zostali trčať z brucha...
Re: dynamický tulec
Posted: 08:04 02. Jun 2009
by Raziel
pouzivas tie upravene animacie boja co sa davaju do override?
Re: dynamický tulec
Posted: 10:53 02. Jun 2009
by Skipp
Raziel wrote:pouzivas tie upravene animacie boja co sa davaju do override?
To vobec neviem ake su,kde sa daju stiahnut?Mozno som ich stiahol,neviem
Re: dynamický tulec
Posted: 11:02 02. Jun 2009
by Raziel
- napis mi rasu postavy a pohlavie
A ci mas stiahnute toto :
V2 animace boje [7.5.2007]
na odkaze
http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm
Re: dynamický tulec
Posted: 11:06 02. Jun 2009
by Skipp
Elf
Toto som tusim stahoval...ale neviem co to je....totiz dynamicke zobrazovanie zbrani sa mi vacsinou pokazi ked kuzlim viac kuzial za sebou bez medzier. Alebo taktiez ked si dava jedlo ci vodu a to hned za sebou tak postava pri tom cudne pozuje
...ale s tymto tulcom to je nieco nove. Ten tam je aj ked mam dynamicke zobrazovanie zakazane
Viem len ze s tym nieco robili scriptery lebo to bolo teratz pisane v novinkach, nieco o zobrazovani tulca
Re: dynamický tulec
Posted: 11:14 02. Jun 2009
by kucik
Aha. Použij duši na toulec.
Re: dynamický tulec
Posted: 11:32 02. Jun 2009
by Skipp
kucik wrote:Aha. Použij duši na toulec.
Zapinam dusu ale na tulec tam nic neni

Re: dynamický tulec
Posted: 11:41 02. Jun 2009
by Raziel
Skus si premenovat zlozku override na override_bak a potom zapni hru a otestuj ci to bude padat do brucha.
Re: dynamický tulec
Posted: 11:59 02. Jun 2009
by kucik
Skipp wrote:kucik wrote:Aha. Použij duši na toulec.
Zapinam dusu ale na tulec tam nic neni

Ne.
Klikni na duši pravym tlačítkem.
Máš tam možnosti použít a použít na.
Tak jí použij na toulec.
Re: dynamický tulec
Posted: 12:16 02. Jun 2009
by Skipp
KUCIK: pouzil som to na tulec ale nic to neurobil tulec sa stale ukazuje
Razziel: Ja tam uz davno mam Overide_Bak aj dokonca overide_bak0
Re: dynamický tulec
Posted: 12:18 02. Jun 2009
by kucik
Mělo by to do logu napsat, že se efekt této zbraně povolil/zakázal.
Pak stačí odvybavit a zase vybavit toulec.
Re: dynamický tulec
Posted: 12:27 02. Jun 2009
by Skipp
kucik wrote:Mělo by to do logu napsat, že se efekt této zbraně povolil/zakázal.
Pak stačí odvybavit a zase vybavit toulec.
Ano persne to napisalo a mna to zhodou okolnosti napadlo to odvybavenie a zasa vybavenie ale ako vravim stale mu to tam vysi na chrbate jak prisite
Re: dynamický tulec
Posted: 12:42 02. Jun 2009
by kucik
Tak tomu nerozumim. S na to kouknu. Normálně to fungovalo.
Re: dynamický tulec
Posted: 12:45 02. Jun 2009
by Skipp
kucik wrote:Tak tomu nerozumim. S na to kouknu. Normálně to fungovalo.
skusim to este raz
Re: dynamický tulec
Posted: 12:52 02. Jun 2009
by Skipp
Takze stale nic....skusil som zakazat dyn. na tulec , napisalo mi spravu ze som to zakazal a tak som v inve vyzbrojil tulec ale bez zmeny.
Tak som skusil este maly experiment - zapol som celkove zobrazovanie dyn zbrani...vyzbrojil sa a nasledne zakazal zobrazovanie (vtedy bolo uz zakazane aj zobrazovanie na tulec) tak ale vsetko sa prestalo zobrazovat okrem tulca