Page 1 of 1

stráže u chrámu v alwairu

Posted: 21:04 04. Jun 2009
by černý vlk
Lothianovi stráže nepustí svým tělem dovnitř orka, je moc velký...mám tam učitele a nemohu se tam bez DM dostat :(