stráže u chrámu v alwairu
Posted: 21:04 04. Jun 2009
Lothianovi stráže nepustí svým tělem dovnitř orka, je moc velký...mám tam učitele a nemohu se tam bez DM dostat 
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/