Page 1 of 1

Smazani postav

Posted: 19:24 05. Jun 2009
by Pawera
prosim vas mohli byste mi smazat vsechny postavy kromne Morgraga Santra ?

Re: Smazani postav

Posted: 19:36 05. Jun 2009
by Tretas
Postavy se nemažou. Nevšímej si jich a hraj za tu co chces nechat.

Re: Smazani postav

Posted: 03:47 21. Oct 2009
by sandoftime
Stále nelze zažádat o promazání účtu? Mám málo aktivních a velmi mnoho neaktivních a těch ještě přibude než si to tu pořádně oťukám.

A ještě dotaz, který s tematem souvisí jen úzce, máte taky trable s "kovovými" hlavami? Hlavně u lidské rasy, mám některé hlavy kovové a není vůbec vidět jaké doopravdy jsou. Ve hře už jsou vidět normálně, přesto bych tohle rád nějak opravil. Víte jak na to? Nebo máte alespoň hromadný screen těch hlav jak vypadají skutečně? Rád bych se vyhl dalším postavám typu "test-hlava" (kterou už na účtu mám)

díky

Re: Smazani postav

Posted: 06:37 21. Oct 2009
by Bahnak
tak to napiš jako žádost do PM Igorovi nebo Kučíkovi, netřeba kvůli toho dělat nový topic.
Napiš přesný název tveho Accountu a přesná jména postav které chceš promazat.

Re: Smazani postav

Posted: 08:46 21. Oct 2009
by Modrovousice
Já navrhuji prolédnout si hlavičky v toolsetu. Tam by to němělo dělat kovové hlavičky. Já mám ale ten samý problém s kovovými hlavami.

Re: Smazani postav

Posted: 10:02 21. Oct 2009
by kucik
Já ti to klidně promáznu, ale neni to holt otázka jednoho kliknutí. Pokud potřebuješ otestovat vzhledy, tak je podstatně jednodušší řešit to nějakym single modulku. Myslim, že s každym patchem jich pěknejch pár přibylo.

Pokud nevidíš textury hlav při vytváření v toolu, tak ti nejspíš chybí textura té hlavy v override.

Re: Smazani postav

Posted: 15:32 21. Oct 2009
by sandoftime
taky jsem si chtěl otestovat jak vypadá která zbraň na postavě pokud ji postava zrovna nedrží v ruce (na zádech, u pasu a tak), tka jsem zkusil stáhnout ten wb modul, ale je nejspíš na stránkách starý a vyžaduje exp2 hak, thalie teď jede na exp3 tak nejde spustit

Re: Smazani postav

Posted: 16:20 21. Oct 2009
by kucik
Nj, ještě jsem to neupravil. Ale zobrazení zbraní na postavě tam stejně neuvidíš.

Re: Smazani postav

Posted: 14:04 22. Oct 2009
by sandoftime
kucik wrote:Nj, ještě jsem to neupravil. Ale zobrazení zbraní na postavě tam stejně neuvidíš.
jo tak, no ale pak se to docela těžko zkouší, budu muset šmírovat hráče ve hře, protože nově založená postava je má vidt stejně až po restartu většinou