Page 1 of 1

zly druidi

Posted: 19:35 07. Jun 2009
by zachy
V shardonskym hajku byli vsichni hodny a pak sem sel na mravence co sou pobliz vratim se a najednou me chteli vsichni sejmout :( vybehl na me jejich neochocitelnej medved takze sranda

Re: zly druidi

Posted: 19:41 07. Jun 2009
by zachy
Tak sem dobehl do ivory a tam na me sly straze... a NIKOHO sem NIKDE nezranil

Re: zly druidi

Posted: 19:41 07. Jun 2009
by Tretas
A není tvoje postava hledaná?

Re: zly druidi

Posted: 19:45 07. Jun 2009
by zachy
Určitě ne.. je to nová postava druida.

Re: zly druidi

Posted: 19:55 07. Jun 2009
by Skipp
Clovece ty uz mas teda zbierku :)
Nuz ten tvoj druid sa narodil do tazkeho sveta, zvykaj si ze ti obcas niekto kamen hodi do hlavy :wink:

Re: zly druidi

Posted: 19:57 07. Jun 2009
by zachy
A to jsem tam sel za ucelem stat se s nim druidem Shardonskeho hajku :)