Page 1 of 1
zly druidi
Posted: 19:35 07. Jun 2009
by zachy
V shardonskym hajku byli vsichni hodny a pak sem sel na mravence co sou pobliz vratim se a najednou me chteli vsichni sejmout

vybehl na me jejich neochocitelnej medved takze sranda
Re: zly druidi
Posted: 19:41 07. Jun 2009
by zachy
Tak sem dobehl do ivory a tam na me sly straze... a NIKOHO sem NIKDE nezranil
Re: zly druidi
Posted: 19:41 07. Jun 2009
by Tretas
A není tvoje postava hledaná?
Re: zly druidi
Posted: 19:45 07. Jun 2009
by zachy
Určitě ne.. je to nová postava druida.
Re: zly druidi
Posted: 19:55 07. Jun 2009
by Skipp
Clovece ty uz mas teda zbierku
Nuz ten tvoj druid sa narodil do tazkeho sveta, zvykaj si ze ti obcas niekto kamen hodi do hlavy

Re: zly druidi
Posted: 19:57 07. Jun 2009
by zachy
A to jsem tam sel za ucelem stat se s nim druidem Shardonskeho hajku
