Page 1 of 1

Mizí měď

Posted: 19:11 08. Jun 2009
by innfra
Dal jsem slévat slitiny naházel jsem do pece 4x cín a 4x měď, po výrobě jednoho bronzu mi zmizeli všechny mědi...

Re: Mizí měď

Posted: 19:34 08. Jun 2009
by nomis_b
Vim o tom. bohuzel muj toolset je prozatim nefunkcni. Musi se slevat po jednom kuse :(

Re: Mizí měď

Posted: 00:13 14. Feb 2010
by -RoF-
No tak ta chybka je neopravena.

Dal sem do pece 14 kusů cínu a 14 kusů mědi, začnu slévat.
No po vyrobení 3 ingotů bronzu mi to napsalo ež chybí matroš. Byly tam jen 4 cíny a měd nikde, takže prosil bych o opravu.

Jinak se tavení bronzu nevyplatí vůbec.

Re: Mizí měď

Posted: 11:21 14. Feb 2010
by Necrooo
O tehle chybe se vi a da se s tim pracovat, ja se i presto naskilloval na bronzu. Jen to chce, jak se tomu rika, trpelivost. 8)

Re: Mizí měď

Posted: 11:30 14. Feb 2010
by -RoF-
No skill mě moc netrápí, při skilování sem bronz přeskočil a šel na další kov.
Mě hlavně šlo o výrobu, je naprd, když se tavím s cínem a mědí a pak o to přijdu a udělám jen prd bronzu, no co už příště budu dávat jen jeden a jeden ingot.

Spíš mě překvapilo, že to je tak stará chyba a není opravená, asi je chyba ve scriptu, kde je zadán špatně počet ingotů.

Re: Mizí měď

Posted: 11:49 14. Feb 2010
by Silfein
Pokud jsi dobře četl, Nomis napsal že má nefunkční toolset (nevim jak je to teď, už asi je funkční ale stejně...) a hlavně, je daleko víc důležitějších chyb než tohle... Takže holt trpělivost.

Re: Mizí měď

Posted: 09:06 15. Feb 2010
by nomis_b
mam to opravene, toolset jede, zel posledni opravy, ktere byly soucasti velkeho balicku se nejak nepodarilo stale nahrat na server, ale protoze ted na tom furt delam (je to v rozdelane fazi), tak to tam pak hodim najednou jeste s jinymi updaty naraz. (posta v podtenu apod.)

je mi to fakt blby, kdyz to mam opravene, ale uprostred updatu vam to poslat nemuzu, rpotoze by pak neslo vyrabet nic.

Re: Mizí měď

Posted: 22:14 21. Apr 2010
by efu_redo
Přišlo mi zbytečné zakládat nový topic, tak to prdnu sem.


Když jsem se snažil udělat z cínu a mědi bronz, po první cihličce mi z peci zmizel zbytek cínu. Všech 15 cihliček.

Možná to bylo způsobeno tím, že jsem tam měl 11 cihliček mědi a 16cínu. Zbylo mi tam totiž jen 10 cihliček mědi.

Re: Mizí měď

Posted: 07:07 22. Apr 2010
by Xullfryn
Jo jo, tohle se mi asi v úterý stalo taky když jsem dělal bronz. Po jednom vyrobenym bronzu jsem se kouknul do pece a zbyla tam jen měď. Od tý doby jsem tam dával vždy jen po jednom kusu cínu a jednom kusu mědi.

Re: Mizí měď

Posted: 09:27 22. Apr 2010
by -darkvision-
Dlouhodobý problém o kterém se již ví.

Re: Mizí měď

Posted: 09:37 22. Apr 2010
by Práček
-darkvision- wrote:Dlouhodobý problém o kterém se již ví.
j a nejjednodussi je to tam strkat proste po jednom...zas takovej problem to snad neni.

Re: Mizí měď

Posted: 13:57 13. Jul 2010
by Bluud_Elf
Problem stale trva, nebo bylo opraveno?