Page 1 of 1

Přihlášení na forum přes Mozillu

Posted: 19:21 08. Jun 2009
by Tretas
Ahojte všeci.
Chtěl bych se vás na něco zeptat. Do teď jsem používal Mozillu Firefox (pravidelně aktualizované) ale teď se něco zvrtlo. Mám na Thalie forum automatické heslo. Jenže od včera (neděle) při přihlášení zmáčknu "login" a vyjede tam obrazovka, na které je možné kliknout na "Return to index page" ale po kliknutí (i počkání až to na hlavní stránku hodí samo) to hodí hlavní stranu, ale já jsem odhlášený. Můžu to skoušet desetlrát a nic. :roll:

Nevíte co s tím? Na prohlížeči Google Chrome to jde v pohodě.

Re: Přihlášení na forum přes Mozillu

Posted: 19:49 08. Jun 2009
by Sveneld
delo se me to same - akorat ja sem se na foru videl, svuj nick jako loglyho ale doma sem byl odhlaseny

Re: Přihlášení na forum přes Mozillu

Posted: 19:52 08. Jun 2009
by jaara
Musíte mít povolený cookies, zároveň je třeba používat oficiální adresu http://thalie.pilsfree.cz/forum